سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

روز جهانی قدس ماهیت مدعیان حقوق بشر را آشکار می‌کند - نمایش محتوای خبر

 

 

روز جهانی قدس ماهیت مدعیان حقوق بشر را آشکار می‌کند

روز جهانی قدس ماهیت مدعیان حقوق بشر را آشکار می‌کند

امام جمعه بروجرد گفت: روز جهانی قدس ماهیت مدعیان حقوق بشر را آشکار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حسن ترابی در جلسه برنامه‌ریزی راهپیمایی روز جهانی قدس این شهرستان، اظهار داشت: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به فرمان امام راحل (ره) روز جهانی قدس نام‌گذاری شده که مسلمانان جهان خواستار نابودی رژیم اشغالگر صهیونیستی و تبری جستن از حامیان این رژیم سفاک از جمله آمریکا هستند.

وی ادامه داد: به دلیل وجود حساسیت‌های موجود در منطقه، شرکت مسلمانان جهان و از جمله مردم ایران در راهپیمایی امسال با انگیزه بیشتری نسبت به سال‌های گذشته انجام می‌شود.

امام جمعه بروجرد عنوان کرد: آشکار شدن ماهیت برخی رژیم‌های مرتجع منطقه، روابط پنهانی آن‌ها با اسرائیل و آمریکا و جنایاتی که در اقصی نقاط جهان علیه مسلمانان انجام می‌شود، از دلایل حساسیت روز جهانی قدس امسال است. مردم ایران همواره برای حمایت از آرمان‌های قدس شریف خود را برای حضور در راهپیمایی آماده می‌کنند.

وی با اشاره به لزوم برنامه‌ریزی مناسب برای زمان و مکان راهپیمایی روز جهانی قدس، گفت: باید زمینه را برای ادای این تکلیف عبادی و سیاسی و حضور پرشور ملت و نیز به نمایش گذاشتن وحدت و انسجام امت اسلامی فراهم کرد تا ملت ایران یکبار دیگر قدرت جهان اسلام را به رخ دشمنان بکشاند.

امام جمعه بروجرد خاطرنشان کرد: کمیته صوت و تصویربرداری سهم به‌سزایی درانعکاس حضور جمعیت مشتاق و عاشق رهنمودهای امام (ره) در این روز دارد و نیز تیم 48 گانه کمیته ورزش و جوانان، هلال احمر باید برای شرکت در این مراسم آماده و هماهنگ باشند.