جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

روستاهای شهرستان رومشکان از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

روستاهای شهرستان رومشکان از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند

روستاهای شهرستان رومشکان از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند

فرماندار رومشکان گفت: با افتتاح طرح گازرسانی به روستاهای رومشکان در هفته دولت شهرستان رومشکان در استان لرستان نخستین شهرستانی است که گازرسانی همه روستاهای آن انجام می شود.

محمد محمدی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رومشکان اظهار داشت: شهرستان رومشکان در مجموع 6 طرح با اعتبار دارد که در هفته دولت به افتتاح می رسد.

وی افزود: این طرح‌ها که با اعتبار 11 میلیارد و 906 میلیون ریال تکمیل شده فرصت اشتغال‌زایی برای 73 نفر را فراهم کرده است.

فرماندار رومشکان مهم‌ترین پروژه این شهرستان را اجرای چهارخطه کهریزگیژان تا دوراهی بازوند دانست و عنوان کرد: چند طرح اقتصاد مقاومتی در شهرستان داریم که هنوز تکمیل نشده و قرار است که پس از هفته دولت به بهره‌برداری برسد.

وی بیان کرد: پروژه‌های دهیاری از قبیل حمل زباله، بهسازی و جدول‌گذاری روستاها، افتتاح ساختمانهای اداری منابع‌طبیعی، تکمیل مسکن مددجویان بهزیستی و کمیته امداد و طرح‌های منابع‌طبیعی نیز برای هفته دولت به افتتاح می‌رسند.

محمدی‌نژاد تصریح کرد: ساماندهی گلزارهای شهدا و آبرسانی و گازرسانی به روستاهای رومشکان نیز برای هفته دولت در دست اجراست.

وی خاطرنشان کرد: با افتتاح این طرح ها می‌توان ادعا کرد که شهرستان رومشکان در استان لرستان نخستین شهرستانی است که گازرسانی همه روستاهای آن انجام شده است.

فرماندار رومشکان با بیان اینکه مهم‌ترین دغدغه شهرستان رومشکان بیکاری است، گفت: فرهنگ کار در شهرستان رومشکان بدین شکل است که افراد فقط طالب شغل‌های اداری هستند و تلاشی برای کارآفرینی ندارند و تا زمانیکه منتظرند که دیگری برای آنها شغل ایجاد کنند، مشکل بیکاری رفع نمی‌شود.