رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

رونمایی از سند چشم انداز 1404 لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

رونمایی از سند چشم انداز 1404 لرستان

رونمایی از سند چشم انداز 1404 لرستان

از سند چشم انداز لرستان یک هزارو 404 رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری صداو سیما، استاندار لرستان عصر روز شنبه در جلسه شورای اداری استان رویکرد این سند را مشارکت بخش خصوصی و مردم در روند توسعه علمی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی لرستان برشمرد و گفت: برای نگارش این سند که شش ماه وقت صرف آن شده از دیدگاه های کارشناسان، نخبگان و اساتید دانشگاه استفاده شده است.

هوشنگ بازوند این سند را نقشه راه لرستان در 10 سال آینده برشمرد و بر تلاش مجدانه مدیران دستگاههای اجرایی برای تحقق آن تاکید کرد.

استاندار لرستان به مشکلات ناشی از بارندگی های اخیر اشاره کرد و گفت: با وجود اینکه لرستان بیشترین میزان بــارندگی را در کشور داشت، خوشبختانه تلفات انسانی را شاهـد نبودیم و در این بارش ها به تعدادی از واحدهای مسکونی و تجاری شهرها و روستاها و زیرساخت های استان خسارت وارد شد .

بـازوند با تاکید بر لزوم پیشگیری از آتش سوزی جنگلها و مراتع گفت: معاونت امور عمرانی موظف شده است که با تشکیل یک کارگروه راهکارهای مقابله با آتش سوزی را تدوین و عملیاتی کند.

استاندار همچنین با قدردانی از دست اندرکاران ستاد تسهیلات سفر نوروزی، بر لزوم اجرای اقتصاد مقاومتی از سوی مدیران دستگاههای اجرایی تاکید کرد و افزود: همراهی و مشارکت مردم، حذف بوروکراسی در نظام اداری و برنامه ریزی برای افزایش بهره وری کارکنان ادارات از موارد مهمی است که با اجرای آنها می توان به اهداف مورد نظر دست یافت .