رونق تولید ملی | جمعه، ۲۸ تیر ۱۳۹۸

رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان معرفی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان معرفی شد

رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان معرفی شد

طی مراسمی رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان معرفی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در مراسمی ظهر دوشنبه با حضور مدیر کل تبلیغات اسلامی استان لرستان و جمعی از مسئولین شهرستان دلفان رئیس اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان معرفی شد.

حجت الاسلام سعید مهدوی امین مدیر کل تبلیغات اسلامی لرستان در این مراسم با اشاره به اینکه جابه جایی مدیران این سازمان تابع  هیچگونه شرایطی جزء موضوع فرهنگی نیست اظهار داشت: تغییرات مدیران ما بر اساس این موضوع که این آنها می توانند در کدام یک از شهرستانهای استان فعالیت های بیشتر و موثری داشته باشند انجام می گیرد.

وی با قدر دانی از خدمات ۵ ساله رئیس پیشین اداره تبلیغات اسلامی دلفان گفت: حجت الاسلام سید نصرت الله موسوی خدمات ارزشمندی را طی چند سال خدمت خود در سازمان چه به عنوان مدیر و چه به عنوان روحانی در شهرستانهای استان انجام داده اند که قابل تقدیر است.

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی لرستان افزود: با توجه به شناحت و آگاهی که از حجت الاسلام علی شاهیوند رئیس جدید تبلیغات اسلامی دلفان و همچنین سوابق درخشان مدیریتی وی در شهرستانهای کوهدشت ، دوره چگنی و سلسله داریم، تصمیم بر این گرفته شد که وی را به عنوان رئیس اداره تبلیغات اسلامی دلفان معرفی کنیم.

در پایان این مراسم که فرماندار دلفان، امام جمعه نورآباد، معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستان حضور داشتند ضمن قدر دانی از خدمات حجت الاسلام سید نصرت الله موسوی رئیس پیشین ، حجت الاسلام علی شاهیوند به عنوان رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی دلفان معرفی شد.