جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

رژه موتوری نیروهای مسلح در استان لرستان برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

رژه موتوری نیروهای مسلح در استان لرستان برگزار می‌شود

رژه موتوری نیروهای مسلح در استان لرستان برگزار می‌شود

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: رژه موتوری نیروهای مسلح در نخستین روز از دهه فجر در استان لرستان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد سرهنگ علی حسین پازدار در جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر استان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد بابیان اینکه تشکیل جلسات و هماهنگی‌های کمیته بسیج از یک ماه پیش در استان انجام‌شده است اظهار داشت: دو هزار پایگاه مقاومت در استان وجود دارد که می‌توان این ادعا را کرد که دو هزار ستاد دهه فجر در استان به شمار می‌روند.

وی افزود: در نخستین روز از دهه فجر رژه موتوری نیروهای مسلح در استان توسط فرماندهی انتظامی استان ساعت 9 صبح  از فرودگاه خرم‌آباد به مرکز شهر انجام می‌شود.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان عنوان کرد: برپایی ایستگاه صلواتی با همکاری سازمان صنعت معدن و بسیج اصناف استان، برگزاری مسابقه تیراندازی بین مدیران و فرماندهان و برگزاری یادواره شهدای قرآنی از دیگر برنامه‌هایی است که در دهه فجر در استان لرستان برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: غبارروبی گلزار شهدای استان با حضور بنیاد شهید و تجلیل از خانواده شهدای مدافع حرم انجام و حضور در خطبه‌های پیش از نماز جمعه از دیگر برنامه‌هایی است که صورت می‌گیرد.

پازدار بابیان اینکه همایش ایلات و طوایف به میزبانی سپاه ناحیه عشایری در استان لرستان برگزار می‌شود تصریح کرد: همایش بسیج جامعه زنان تحت عنوان نقش زنان در انقلاب اسلامی نیز در استان برگزار می‌شود.

وی گفت: دیدار با خانواده شهدا و برگزاری نماز وحدت نیروهای مسلح و مدیران دستگاه‌های اجرایی، اعزام تیم‌های امدادی به مناطق محروم و اعزام مبلغ به مناطق نیز در استان انجام  می‌شود.