سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

رژه نیروهای مسلح در استان لرستان برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

رژه نیروهای مسلح در استان لرستان برگزار شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، مراسم رژه نیروهای مسلح استان لرستان هم‌زمان با سراسر کشور در آغازین روز هفته دفاع مقدس در خرم‌آباد برگزار شد.

این مراسم با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان، فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان، مسئولان نظامی و انتظامی استان و جمع کثیری از نیروهای مسلح در میدان کریم‌خان زند شهرستان خرم‌آباد برگزار شد.

در این مراسم نیروهای پرافتخار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ارتش جمهوری اسلامی، نیروی انتظامی و نیروهای مردمی بسیج بااقتدار از مقابل جایگاه رژه رفتند تا نظم و اقتدار خود را به رخ دشمنان بکشانند.

سردار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان در این مراسم با اشاره به سخنان سخیف رئیس‌جمهور آمریکا اظهار داشت: مقام معظم رهبری به‌درستی عصبانیت آمریکا را معنا کردند همچنان که در سال‌های 57 و 58 شهید بهشتی فرمودند آمریکا از دست ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیرید.

وی افزود: مقام معظم رهبری در سخنان اخیر خود فرمودند برخورد جاهلانه و ابلهانه رئیس‌جمهور  آمریکا به این دلیل است که از پیشرفت‌های ملت ایران عصبانی است.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان عنوان کرد: معلوم است که مجاهدت‌های رزمندگان ایران کماکان پایدار و مؤثر است و امروز رژه را با این تأیید مجدد پرمعناتر از همیشه ادامه می‌دهیم.