رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

رژه نیروهای نظامی و انتظامی در خرم‌آباد برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

رژه نیروهای نظامی و انتظامی در خرم‌آباد برگزار می‌شود

رژه نیروهای نظامی و انتظامی در خرم‌آباد برگزار می‌شود

رئیس پلیس راهور لرستان گفت: رژه نیروهای نظامی و انتظامی لرستان ۲۹ فروردین ماه امسال در خرم آباد برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد، سرهنگ منوچهر مرادی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به‌ فرمان تاریخی امام خمینی(ره) 29 فروردین به‌عنوان روز ارتش نام‌گذاری شده است.

وی افزود: در این روز با آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب اسلامی و فرماندهی معظم کل قوا، تجدید میثاق بسته و توان رزمی یگان‌های نظامی و انتظامی به نمایش گذاشته می‌شود.

رئیس پلیس راهور لرستان عنوان کرد: مراسم رژه نیروهای مسلح در شهر خرم‌آباد، بلوار بهارستان، میدان گلدشت برگزار و از ساعت شش صبح روز بیست و نهم فروردین ماه تا پایان مراسم محدودیت‌های ترافیکی اعمال می‌شود.

وی بیان کرد: مسیر جنوب به شمال بلوار بهارستان از ابتدای میدان گلدشت مسدود و ورود از خیابان ارم و سایر خیابان‌های هم‌جوار به بلوار بهارستان ممنوع است.

مرادی تصریح کرد: ورود از گلدشت شرقی و بیمارستان تأمین اجتماعی به میدان گلدشت ممنوع است.

وی خاطرنشان کرد: خودروهایی که قصد تردد در مسیر جنوب به شمال بلوار بهارستان دارند می‌توانند از طریق خیابان فردوسی به میدان فردوسی، میدان آرش، کریم‌خان زند، چهارراه طیب، بلوار جعفری و میدان اول قاضی آباد تردد کنند.

رئیس پلیس راهور لرستان گفت: وسایل نقلیه‌ای که قصد تردد در مسیر شمال به جنوب بلوار بهارستان دارند می‌توانند در محدوده میدان گلدشت از طریق دوربرگردان روبه‌روی اداره راه و لاین مخالف تردد کنند.

وی اظهار داشت: خودروهایی که در مسیر رژه نیروهای مسلح پارک شده باشند با جرثقیل از محل منتقل می‌شوند و عواقب بعدی آن متوجه مالک می‌شود.

مرادی افزود: از کلیه مغازه‌داران و تعمیرکارهای نزدیک به محل برگزاری مراسم تقاضا می‌شود از پارک وسیله نقلیه خود جهت تعمیر و سایر موارد در سطح سواره‌رو خودداری کنند.