سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

رژه یگانهای مسلح لرستان در گرامیداشت هفته دفاع مقدس - نمایش محتوای خبر

 

 

رژه یگانهای مسلح لرستان در گرامیداشت هفته دفاع مقدس

رژه یگانهای مسلح لرستان در گرامیداشت هفته دفاع مقدس

در گرامیداشت هفته دفاع مقدس مراسم رژه یگانهای مسلح لرستان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در نخستین روز از هفته دفاع مقدس یگانهای نمونه نظامی، انتظامی و بسیج مردمی مستقر در خرم آباد با اجرای رژه در میدان کریم خان بخشی از توان دفاعی خود را به نمایش گذاشتند.

در این مراسم که جمعی از مدیران، مسئولان و فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی حضور داشتند، نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: حفظ و تقویت بنیه نظامی موجب موجب پیشرفت کشور است و کسانی که می گویند سازمان های نظامی برچیده شوند دشمن شناس نیستند و خطر دشمن را نفهمیده اند.

حجت الاسلام و المسلمین میرعمادی با بیان اینکه استکبار جهانی به سردمداری آمریکا از اول عمر انقلاب تاکنون همواره به دنبال ضربه زدن به نظام بوده است، افزود: آمریکا ریشه تمام تجاوزها بوده و همواره تلاش کرده است که اراده خود را بر ملت ایران تحمیل کند اما همواره شکست خورده است.

امام جمعه خرم آباد گفت: ملت ایران در 8 سال دفاع مقدس با معنویت، توکل به خدا، تمسک به قرآن و اهل بیت(ع) و رهبری امام خمینی(ره) توانست دشمن متجاوز را شکست دهد.

استاندار لرستان هم در سخنانی دستاوردها امروز کشور از جمله انرژی هسته ای و اقتدار و امنیت را مدیون فرهنگ دفاع مقدس دانست.

هوشنگ بازوند گفت: این توفیقات همه در سایه فرهنگ دفاع مقدس که فرهنگ ایثار و شهادت است به دست آمده چرا که این فرهنگ نیز برگرفته از فرهنگ عاشوراست.