رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

زائران لرستان و استان‌های دیگر از سفر به سمت مهران خودداری کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

زائران لرستان و استان‌های دیگر از سفر به سمت مهران خودداری کنند

زائران لرستان و استان‌های دیگر از سفر به سمت مهران خودداری کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، هوشنگ بازوند در نشست ستاد اربعین استان لرستان در سالن جلسات استانداری که با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان برگزار شد، با بیان اینکه با توجه به بسته شدن مرز مهران برای شرکت در آیین اربعین حسینی(ع) نیروی انتظامی از خروج زائران به سمت این مرز جلوگیری کنند، اظهار داشت: با توجه به مسدود شدن مرز مهران زائران لرستانی و استان‌های دیگر از سفر به سمت مهران خودداری کنند.

این مسؤول عنوان کرد: با توجه به مصوبه ستاد اربعین و مطلوب نبودن شرایط مرزی مهران مردم استان لرستان از رفتن به این مرز خودداری کنند و برای ادامه سفر به مرزهای چزابه و شلمچه مراجعه کنند.

بازوند افزود: وضعیت مرز مهران نامناسب است و انتظار ما از مسؤولان شهرستان‌های لرستان به ویژه فرمانداران و پلیس راه این است که مانع حضور زائران به مرز مهران شوند.‎

استاندار لرستان در ادامه از آمادگی دستگاه‌های اجرایی و مسؤولان کمیته ستاد اربعین لرستان برای بازگشت زائران خبر داد و اظهار داشت: تمام دستگاه‌های مربوطه شامل هلال احمر، فرمانداران، اداره کل ورزش و جوانان، شهرداری‌ها و سپاه پاسداران، کمیته غذا و تغذیه و ... شرایط لازم را برای بازگشت زائران مهیا و پلیس راهور و نیروی انتظامی بحث کنترل ترافیک و امنیت زائران را بر عهده داشته و ستاد حوادث غیر مترقبه استان از امروز به مدت 10 روز در آماده‌باش کامل باشد.