رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

زنگ انقلاب در مدارس استان لرستان نواخته می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

زنگ انقلاب در مدارس استان لرستان نواخته می‌شود

زنگ انقلاب در مدارس استان لرستان نواخته می‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان گفت: زنگ انقلاب به مناسبت دهه فجر در مدارس استان لرستان نواخته می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم در خرم‌آباد حجت‌الاسلام لطف‌الله حیات الغیب شامگاه یکشنبه در جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر استان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: ستاد دهه فجر در استان لرستان از نیمه دوم آذرماه کار خود را آغاز کرده و تاکنون 40 جلسه در کمیته‌های تخصصی استان تشکیل‌شده است.

وی افزود: یک ستاد استانی دهه فجر، 11 ستاد شهرستانی و 22 کمیته تخصصی در استان لرستان در رساتای برگزاری برنامه‌های دهه فجر فعال است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان بابیان اینکه تاکنون هزار و 500 برنامه برای اجرا در دهه فجر پیشنهادشده است عنوان کرد: در کمیته آموزش‌وپرورش که بحث فرهنگ‌سازی را دارد زنگ انقلاب در کلیه مدارس استان نواخته می‌شود و با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان به‌صورت نمادین زنگ انقلاب در مدرسه شاهد خرم‌آباد نواخته و همچنین سرود 57 نفره اجرا می‌شود.

وی بابیان اینکه در کمیته بسیج رژه موتوری برگزار و حضور در گلزار شهدا انجام می‌شود تصریح کرد: برگزاری همایش ایلات و طوایف توسط کمیته عشایری و همایش حجاب و عفاف توسط کمیته زنان در دهه فجر برگزار می‌شود.

حیات الغیب بیان کرد: درمجموع 232 جلسه ستاد دهه فجر در استان انجام‌شده و تلاش می‌شود امسال برنامه‌های جدیدی در استان برگزار شود.

وی گفت: بیشتر بودجه برگزاری برنامه‌های دهه فجر توسط دستگاه‌ها تأمین می‌شود ولی نیاز است استانداری لرستان درزمینهٔ تأمین اعتبار اقدام کند مناسبی در استان انجام شود.

سرهنگ احمدی معاون پرسنلی لشکر 84 خرم‌آباد نیز در این جلسه اظهار داشت: به مناسبت دهه فجر رژه موتوری نیروهای مسلح از فرودگاه خرم‌آباد به گلزار شهدا انجام می‌شود.

وی افزود: غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا، شرکت کارکنان در نماز جمعه، دیدار فرماندهان و روسای ارگان‌ها با خانواده شهدا ازجمله برنامه‌هایی است که دهه فجر در استان لرستان برگزار می‌شود.

معاون پرسنلی لشکر عنوان کرد: محفل انس با قرآن، صبحگاه مشترک، اعزام فرماندهان به مدارس، دیدار فرماندهان با نماینده ولی‌فقیه و شرکت کارکنان در نماز جماعت از دیگر برنامه‌هایی است که در استان برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: مسابقات ورزشی در این ایام برگزار و سرکشی از یگان‌هایی که مأموریت مراقبت از مرزها رادارند انجام می‌شود.