رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

ساختمان اداری آموزشی دانشگاه علمی کاربردی لرستان افتتاح شد - نمایش محتوای خبر

 

 

ساختمان اداری آموزشی دانشگاه علمی کاربردی لرستان افتتاح شد

ساختمان اداری آموزشی دانشگاه علمی کاربردی لرستان افتتاح شد

با حضور رئیس دانشگاه علمی کاربردی کشور ساختمان اداری آموزشی دانشگاه علمی کاربردی لرستان افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم آباد ظهر امروز با حضور رئیس دانشگاه علمی کاربردی کشور و معاون انسانی استانداری لرستان و جمعی از مدیران استانی ساختمان اداری آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان به بهره‌برداری رسید.

کورانی‌فر معاوت توسعه منابع انسانی استاندار لرستان در این مراسم بیان کرد: سرمایه‌های هر کشوری نیروی انسانی آن کشور است که نسبت به تمامی منابع دیگر برتری دارد و این منابع می‌تواند به نوبه خود بر توسعه و رشد کشور تلاش کند و نقش موثری داشته باشد لذا دادن مهارت‌های مناسب به این افراد بسیار مفید و لازم است .

وی افزود: این سوال همواره وجود دارد که چرا با داشتن منابع انسانی غنی و جوانان با استعداد پیشرفت نکرده‌ایم و چگونه پیشرفت می‌کنیم. بنا به فرمایشات رهبر معظم انقلاب باید با تکیه بر منابع انسانی زمینه پیشرفت را فراهم آوریم و این موضوع مد نظر دولت تدبیر و امید نیز هست.

کورانی فر یادآور شد دانشگاه علمی کاربردی در این زمینه نقش بسیار مهمی دارد و بدون شک اثرگذار خواهد بود. لذا از مسئولین و رئیس دانشگاه علمی کاربردی کشور تقاضا داریم تنوع سازی رشته‌های کارشناسی و ایجاد کارشناسی ارشد بر دانشگاه علمی کاربردی لرستان را در دستور کار خود قرار دهند. همچنین خواهشمندیم در برنامه ششم توسعه به مناطق زاگرس نشین در حوزه‌های مختلف چون آموزشی ، فرهنگی، هنری، اقتصادی و غیره به طور جداگانه توجه شود و برای آنها برنامه‌ریزی لازم صورت گیرد. در این مراسم همچنین ساختمان ورزشی چند منظوره دانشگاه علمی کاربردی لرستان افتتاح شد.