رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

ساختمان پاوا و گذرنامه لرستان تا پایان 94 به بهره‌برداری می‌رسد - نمایش محتوای خبر

 

 

ساختمان پاوا و گذرنامه لرستان تا پایان 94 به بهره‌برداری می‌رسد

ساختمان پاوا و گذرنامه لرستان تا پایان 94 به بهره‌برداری می‌رسد

محمدحسین عالی‌پور ظهر امروز در مراسم کلنگ‌زنی پروژه احداث ساختمان پاوا و گذرنامه فرماندهی انتظامی استان لرستان در خرم‌آباد اظهار کرد: برای برطرف کردن نیازهای این سازمان به ویژه در امور عمرانی و استانداردسازی اماکن مورد استفاده پلیس اقدامات قابل توجهی در حوزه استان‌های ایلام و لرستان انجام شده است که امروز نیز در این راستا کلنگ احداث ساختمان پلیس اطلاعات و امنیت و گذرنامه فرماندهی انتظامی لرستان زده شد.

وی افزود: این پروژه در زمینی به مساحت هزار و 210 متر و در پنج طبقه ساخته می‌شود و در ساخت آن از بهترین و بروزترین مصالح استفاده می‌شود و طراحی این مرکز نیز توسط پرسنل فنی پلیس انجام شده است.

عالی‌پور با اشاره به اعتبار یک میلیارد و 500 میلیون تومانی در نظر گرفته شده، برای این پروژه خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته امیدواریم تا پایان سال 94 شاهد بهره‌برداری از این مرکز باشیم و آن را در اختیار پرسنل زحمت‌کش نیروی انتظامی استان لرستان قرار دهیم.

مدیر طرح‌های عمرانی استان‌های ایلام و لرستان عنوان کرد: همزمان با کلنگ‌زنی این مرکز، پروژه ساختمان راهور شهرستان ازنا نیز آماده افتتاح است و علاوه بر آن پروژه‌های بسیار دیگری نیز برای ارتقا وضعیت فضاهای عمرانی پلیس برنامه‌ریزی شده که بزودی عملیات اجرایی آنها نیز آغاز می‌شود.