جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

ساخت ۱۰۰۰ تخت بیمارستانی سبب ایجاد تحول در حوزه سلامت لرستان می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

ساخت ۱۰۰۰ تخت بیمارستانی سبب ایجاد تحول در حوزه سلامت لرستان می‌شود

ساخت ۱۰۰۰ تخت بیمارستانی سبب ایجاد تحول در حوزه سلامت لرستان می‌شود

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت: ایجاد ۱۰۰۰ تخت بیمارستانی در استان لرستان تحول بزرگی در امر سلامت استان است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، آیت‌الله میرعمادی عصر روز جمعه در جلسه انعقاد تفاهم‌نامه همکاری احداث یک هزار تخت بیمارستانی در این شهرستان اظهار داشت: با حضور فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء در لرستان شاهد تحول بزرگی در استان هستیم و استاندار لرستان نیز از مشکلات ریز و درشت استان آگاهی کامل دارد و پیگیر برطرف کردن مشکلات است.

وی با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه ساخت هزار تخت بیمارستانی در استان لرستان، افزود: امروز با منعقد شدن این قرارداد کار بزرگی در امر سلامت استان لرستان اتفاق می‌افتد بنابراین اگر ما بخواهیم ماندگاری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را برای همیشه داشته باشیم باید کارآمدی نظام را به رخ جهانیان بکشیم.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان عنوان کرد: کارآمدی نظام در این است که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به‌ عنوان الگوی پیشرفت، عدالت، سلامت و امنیت در سطح دنیا مطرح باشد از این‌ رو همه دنیا بر این امر اعتراف دارند که ایران اسلامی قدرتمند‌ترین کشورهای دنیا در منطقه و جهان است.

وی بیان کرد: در امر سلامت با اجرای طرح تحول سلامت تحول بنیادین در کشور اتفاق افتاد و از نظر سلامت ایران به‌ عنوان یک کشور پیشرفته پزشکی مطرح است و در دنیا حرف اول را می‌زند.

آیت‌الله میرعمادی تصریح کرد: در راستای عدالت اجتماعی، اقتصادی و خدمات دولت در دورترین نقاط روستایی و عشایری کارهایی انجام می‌دهد بنابراین اینکه تصمیم گرفته‌شده یک کار عظیمی در حوزه مراکز بهداشت روستایی و شهری اتفاق بیفتد یکی از بهترین الطاف الهی است.

وی بابیان اینکه بزرگ‌ترین پروژه‌های استان لرستان توسط قرارگاه خاتم‌الانبیاء دنبال می‌شود، گفت: قرارگاه خاتم‌الانبیاء علاوه بر  پروژه‌های عمرانی در کارهای فرهنگی از جمله ساخت مصلی، مسجد و کمک به مردم مناطق محروم اقدامات خوبی انجام داده است که جای تقدیر دارد.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان اظهار داشت: به‌ طور یقین برای توسعه جامع‌نگری در امر اقتصادی، اجتماعی، رفع محرومیت و فقر باهمت بلند و نیت خالص اثرگذار است تا کارها به‌ سرعت به نتیجه برسد.

وی بابیان اینکه خدمات ارزشمند وزیر بهداشت جای تقدیر دارد، اظهار داشت: استاندار لرستان برای توسعه استان گام‌های مؤثری برداشته است.