رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

سازمان امر به معروف و نهی از منکر در استان لرستان تشکیل شود - نمایش محتوای خبر

 

 

سازمان امر به معروف و نهی از منکر در استان لرستان تشکیل شود

سازمان امر به معروف و نهی از منکر در استان لرستان تشکیل شود

فرماندار ویژه بروجرد گفت: در راستای اجرای قانون امر به معروف و نهی از منکر ضروری است سازمان امر به معروف و نهی از منکر در استان لرستان تشکیل شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، مسلم پور قاسمیان در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر این شهرستان اظهار داشت: متأسفانه هم‌اکنون امر به معروف و نهی از منکر در جامعه نه‌تنها تعطیل‌شده است بلکه شاهد تخلفاتی برخلاف این مهم در جامعه هستیم.

وی با مهم برشمردن بی‌توجهی به این موضوع، بیان کرد: باید دانست بی‌توجهی به مسئله امر به معروف و نهی از منکر تبعات سوئی را برای جامعه و شهروندان به دنبال داشته که این موضوع می‌تواند ضربات مهلکی بر پیکره خانواده‌ها وارد کند.

فرماندار ویژه بروجرد از دستگاه قضایی خواست با مبارزه قاطع با هنجارشکنان در این حوزه مانع ترویج مفاسد اجتماعی در جامعه شده و نقش خود را در این حوزه به خوبی ایفا کند.

وی با اشاره به برخی مفاد قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر، افزود: در این قانون حمایت‌های خوبی از آمران به معروف شده است اما اجرا کردن آن در جامعه نیازمند حمایت جدی مسئولان مرتبط است.

فرماندار بروجرد افزود: در این قانون همچنین به استانداری‌ها، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها ابلاغ‌شده است با تمام توان خود از این افراد حمایت کنند و با امکانات خود در این زمینه با ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر همکاری کنند.

پور قاسمیان گفت: این شایسته کشوری که داعیه اسلام دارد نیست که از اجرای احکام و حدود الهی حتی با کمترین میزان آن یعنی تذکر زبانی دور بوده و نسبت به آن بی‌اهمیت باشد.

وی بابیان پیشنهاد‌هایی در این زمینه اظهار داشت: لازم است سازمانی تحت عنوان سازمان امر به معروف و نهی از منکر تشکیل شود که به صورت قانونی ردیف اعتباری داشته و بتواند در این زمینه فعالیت کند.

فرماندار بروجرد به اعتبارات ناکافی در این حوزه اشاره و خاطرنشان کرد: برخی مدیران ادارات مختلف که عضو این ستاد هستند با بهانه‌های مختلف ازجمله عدم اعتبار کافی در این زمینه نسبت به همکاری و انجام مسئولیت‌های خود کوتاهی می‌کنند.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
انصافا برنامه جالبیست که جز آرزوهای دیرینه بنده... مرتضی امیدی نیا ۱۳۹۴/۱۰/۲۹ ۱۴:۱۱

مرتضی امیدی نیا
انصافا برنامه جالبیست که جز آرزوهای دیرینه بنده بوده است.باتوجه به اینه اینجانب حراستس هستم ونیروی کادر بسیج هستم وعضو منکرات پایگاه در حوزه سپاه وحفاظت نیزمیباشم.اعلام آمادگی دارم دراین راستا.درصورت صدورکارت ومجوز خدمت کنم بدون هیچ چشم داشتی.درپلدخترزندگی میکنم.09019204002
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۰/۲۹ ۱۴:۱۱