رونق تولید ملی | دوشنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۸

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری خرم آباد افتتاح می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری خرم آباد افتتاح می شود

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری خرم آباد افتتاح می شود

عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد از افتتاح سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری خرم آباد خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، جافر وفایی شامگاه شنبه در نشست با خبرنگاران با اشاره به اینکه متاسفانه اقدامات شورای دور چهارم آن طور که باید به گوش مردم نرسید، اظهار داشت: نبود یک سازمان متولی در شهرداری برای انتقال عملکرد و فعالیت های شورا و شهرداری حس می شد که با پیگیری اعضای شورای شهر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری راه اندازی شد.

افتتاح سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری خرم آباد

وی با بیان اینکه مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری معرفی شده و در هفته آینده این سازمان افتتاح می شود، تصریح کرد: این سازمان در دو حوزه فرهنگی و ورزشی مطالبات مردم و شورای شهر را پیگیری می کند.

عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد با اشاره به اینکه فعال کردن پروژه های راکد شهر به صورت جدی در شورای شهر پیگیری می شود، گفت: پل جهادگران، پل مازیار، پل ۹ دی و پروژه برج های دو قلوی کیو از جمله پروژه هایی است که با تلاش شورای شهر و شهرداری خرم آباد فعال شده است.

وفایی با بیان اینکه خدمت رسانی به مناطق محروم از جمله رویکردهای اصلی شورای شهر است، تصریح کرد: ایجاد پارک در منطقه کوی فلسطین خرم آباد د دستور کار شورای شهر قرار گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه شورای دور چهارم حتی یک مورد خدمات شخصی مربوط به اعضاء شورا را دنبال نکرده است، افزود: از رسانه ها انتظار داریم مصوبات شورای شهر را به گوش مردم برسانند.

عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد با اشاره به اینکه دکه های فرهنگی سطح شهر خرم آباد امسال بر اساس مصوبه شورای شهر از پرداخت اجاره بها معاف شدند، یادآور شد: به دنبال راه اندازی برنامه شهر و شهروند در مرکز صدا و سیمای استان هستیم.

انتظار نقد منصفانه از خبرنگاران را داریم

حسین حسین پور عضو دیگر شورای اسلامی شهر خرم آباد نیز در این جلسه با اشاره به اینکه شورای شهر به خاطر اعتقاد مردم و امام راحل به دموکراسی ایجاد شد، اظهار داشت: بر همین اساس رکن چهارم دموکراسی یعنی رسانه ها برای شورای شهر از اهمیت خاصی برخوردار است.

وی با بیان اینکه اولین خصلت یک خبرنگار شجاعت است، تصریح کرد: خبرنگار نباید اهل ترس و معامله باشد و باید شجاعانه در جامعه به روشنگری بپردازد.

عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد با تاکید بر اینکه بسیاری از مشکلات و معضلات با دید خبرنگاری و روشنگری خبرنگاران رفع شده است، افزود: خبرنگار باید امانت دار باشد و واقعیت ها را به مردم انعکاس دهد.

حسین پور با اشاره به اینکه با امانت داری و انعکاس حقایق می توان حرکت پرشتاب تری به سوی اصلاح جامعه داشت، گفت: یک خبرنگار باید در چهارچوب نظام برای خود آزادای عمل قائل باشد.

وی در ادامه با اشاره به مشکلات حرفه خبرنگاری گفت: تا زمانیکه خبرنگاری شغل نشود مشکلات این حوزه وجود خواهد داشت و خبرنگاران از عدم امنیت شغلی و بیمه کاری رنج خواهند برد.

عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد با بیان اینکه انتظار نقد منصفانه از رسانه های استان را داریم، تصریح کرد: از رسانه های استان می خواهیم که شورای شهر و شهرداری در ساختن شهری که لیاقت مردم خرم آباد را دارد کمک کنند.

حسین پور یادآور شد: با رایزنی های صورت گرفته همه مطالبات سال ۹۳ خبرنگاران و رسانه های استان پرداخت می شود.