سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

سازمان ملل ابزار دست آمریکا و استکبار جهانی است - نمایش محتوای خبر

 

 

سازمان ملل ابزار دست آمریکا و استکبار جهانی است

سازمان ملل ابزار دست آمریکا و استکبار جهانی است

امام جمعه خرم آباد گفت: سازمان بین الملل با حذف نام عربستان سعودی از لیست حکومتهای کودک کُش جهان نشان داد ابزار دست آمریکا و استکبار جهانی است .

حجت الاسلام والمسلمین میرعمـادی درخطبه های نمازجمعه در مصلای الغدیر خرم آباد گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی آمریکا شیطان بزرگ است وموافقان مذاکره با آمریکا سخت در اشتباه هستند چرا که آمریکا به تعهدات خود در برجام عمل نکرده در حالی که جمهوری اسلامی ایران به تعهدات خود در این زمینه عمل کرده است.

خطیب جمعه خرم آباد در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه اقدام ضد مذهبی بحرین در تعطیلی برخی مساجد و دستگیری علما و روحانیان در ماه مبارک رمضان را نشات گرفته از دستورات آمریکا و عربستان دانست که سرانجامی جز شکست نخواهد داشت .

حجت الاسلام و المسلمین میرعمادی همچنین افزایش و تقویت توانمندی های ایران را ازتاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: اقتصاد مقاومتی تنها راه حل مشکل بیکاری و اشتغالزایی در لرستان است و باید توان علمی، اقتصادی و جمعیتی خود را افزایش دهیم.

امام جمعه خرم آباد در بخش دیگری از سخنان با تبریک سالروز میلاد کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی(ع) و روز اکرام ایتام،حلم و بردباری، بخشش و توجه به مردم را ازویژگیهای آن امام هُمام برشمرد که ضروریست الگوی مسلمانان قرار گیرد.