رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

سالن‌های ورزشی شهرستان پلدختر به هیئت‌های ورزشی واگذار شود - نمایش محتوای خبر

 

 

سالن‌های ورزشی شهرستان پلدختر به هیئت‌های ورزشی واگذار شود

سالن‌های ورزشی شهرستان پلدختر به هیئت‌های ورزشی واگذار شود

فرماندار پلدختر گفت: سالن‌های ورزشی شهرستان پلدختر به دلیل نداشتن بضاعت مالی مردم جهت استفاده جوانان به هیئت های ورزشی واگذار شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پلدختر، نورالدین درمنان شامگاه دوشنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پلدختر اظهار داشت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری واگذاری اماکن دولتی به بخش خصوصی لازم است اما بهتر است سالن‌های ورزشی به کسانی واگذار شوند که مشکلات مردم از جمله جوانان را به ویژه از لحاظ مالی درک کنند.

وی با تبریک فرارسیدن هفته تربیت بدنی افزود :این هفته فرصت مناسبی است برای ایجاده انگیزه در جوانان که قشری پر انرژی هستند و باید با راهبردهای مناسب این قشر را که امروز در معرض خطر تهاجم فرهنگی دشمن هستند هدایت شوند.

فرماندار پلدختر بیان کرد: شهرستان پلدختر با داشتن مردمی متدین و ارزشمند و از نظر اخلاقی دارای جامعه ای سالم است که ظرفیت، استعداد‌ها و قابلیت‌های فراوانی در زمینه‌های مختلف ورزشی به ویژه کشتی دارد.

وی عنوان کرد: ورزشکاران شهرستان پلدختر که بعضی در سطح دنیا مطرح هستند از نظر معیشتی در مضیقه قرار دارند که اگر به آنها توجه نشود انگیزه فعالیت‌های ورزشی از سایر جوانان از بین می رود.

درمنان گفت: باید به قشر ورزشکار و مدال آور توجه بیشتری شود نه تنها از نظر مالی بلکه می توان از راه‌های مختلف با وجود کمبود اعتبار حتی با اهدا چند دست لباس ورزشی و دیدار از قهرمانان ورزشکاران را حمایت کرد.

وی تصریح کرد: ورزش همگانی از تاکیدات مقام معظم رهبری و یکی از سیاست‌های دولت تدبیرو امید است و سبک زندگی سالم با توسعه ورزش‌های همگانی امکان پذیر است.

وی خاطر نشان کرد: همه مسئولان و مدیران می‌توانند با حضور فعال در اجتماع ورزشکاران و همرنگ شدن با جوانان در آنها ایجاد انگیزه کنند.

درمنان اظهار داشت: هفته تربیت بدنی فرصت مغتنمی برای انجام هر چه بیشتر فعالیت‌های ورزشی است که باید به طور عملی در ورز شهرستان تغییراتی ایجاد شود و می‌توان در این هفته مسابقات مختلف بومی محلی در بین روستاییان برگزار کرد.