رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

ساماندهی رودخانه خرم آباد فرصتی برای رونق گردشگری است - نمایش محتوای خبر

 

 

ساماندهی رودخانه خرم آباد فرصتی برای رونق گردشگری است

ساماندهی رودخانه خرم آباد فرصتی برای رونق گردشگری است

رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: ساماندهی رودخانه خرم آباد فرصتی برای رونق گردشگری و زیباسازی شهر است.

علی جهان آرا در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به پیگیری های استاندار لرستان در زمینه اجرای پروژه های حوزه شهری در خرم آباد اظهار داشت: فعالیتهای انجام شده در زمینه توسعه و عمران شهر خرم آباد قابل تقدیر است.

وی با اشاره به اجرای طرح ساماندهی رودخانه خرم آباد با انعقاد تفاهم نامه ای با وزارت راه و شهرسازی بیان داشت: مقرر شده است که بحث های کارشناسی در زمینه اجرای این پروژه در شورای راهبردی ساماندهی رودخانه خرم آباد با حضور شهرداری خرم آباد پیگیری شود.

رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد با تاکید بر لزوم انجام مطالعات لازم در زمینه اجرای این طرح عنوان کرد: در برخی مواقع شاهد بوده ایم که در برخی دستگاهها طرح هایی بدون پشتوانه کارشناسی اجرایی شده که به رغم هزینه های میلیاردی نتیجه بخش نبوده است.

جهان آرا افزود: مطالعات اجرای طرح ساماندهی رودخانه خرم آباد باید از چنان پشتوانه کارشناسی برخوردار باشد که شاهد ثمربخش بودن تلاشها در این زمینه باشیم.

وی با بیان اینکه بحث ساماندهی رودخانه خرم آباد همواره یکی از شعارهای تبلیغاتی اعضای شورای شهر خرم آباد در دوره های گذشته و مسئولان مختلف بوده است، ابراز امیدواری کرد با پیگیری استاندار لرستان این پروژه به صورت کارشناسی اجرایی شود.

رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد با بیان اینکه رودخانه خرم آباد در حال حاضر به تهدیدی برای فضا و مبلمان شهری خرم آباد تبدیل شده است گفت: این در حالیست که این رودخانه می تواند فرصتی برای زیباسازی شهر، رونق گردشگری و اشتغالزایی در خرم آباد باشد.