رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

سایت دوره‌های آموزش الکترونیکی در واحدهای صنعتی لرستان راه‌اندازی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

سایت دوره‌های آموزش الکترونیکی در واحدهای صنعتی لرستان راه‌اندازی شد

سایت دوره‌های آموزش الکترونیکی در واحدهای صنعتی لرستان راه‌اندازی شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان گفت: سایت دوره‌های آموزش الکترونیکی ویژه شاغلان در واحدهای صنعتی لرستان راه‌اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، بختیار رازانی صبح امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهارداشت: سایت دوره‌های آموزش الکترونیکی ویژه شاغلان واحدهای صنعتی راه‌اندازی شده است.

وی افزود: سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به عنوان متولی قانونی حمایت و توسعه صنایع کوچک و متوسط برای تحقق الزامات اقتصاد مقاومتی نسبت به آموزش شاغلان واحدهاک صنعتی اقدام کرده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان عنوان کرد: در اساسنامه سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران نیز به توسعه و توانمندسازی منابع انسانی در مراحل مختلف ایجاد و توسعه واحدهای صنعتی و ارائه آموزش‌های تخصصی به شاغلان واحدهای صنعتی مطرح شده است.

وی با اشاره به اینکه بر اساس مصوبات قرارگاه اقتصاد مقاومتی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران ‌در سال اقتصاد مقاومتی آموزش 100 هزار نفر از شاغلان واحدهای صنعتی کوچک و متوسط را در دست اجرا دارد، بیان کرد: یکی از شیوه‌های آموزشی در این طرح بزرگ آموزش‌های الکترونیکی است که  کاهش هزینه و پوشش در همه کشور از جمله مزایای آن است.

رازانی با بیان اینکه این آموزش‌ها با توجه به نیازهای صنایع کوچک و متوسط ارائه می‌شود و مطابق با استاندارهای جهانی است، تصریح کرد: در پایان این دوره از آموزش‌ها نه تنها به فراگیران گواهینامه معتبر اعطا می‌شود بلکه واحدهای صنعتی که نیروهای آن‌ها در این دوره‌های آموزشی شرکت کرده‌اند برای دریافت انواع حمایت‌ها از سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در اولویت قرار می‌گیرند.

وی به برگزاری 29 دوره آموزشی از ابتدای سال 95 تاکنون اشاره کرد و گفت: 832 نفر در این دوره ها آموزش دیده‌اند و در زمینه اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی دو تفاهم نامه آموزش‌های مهارتی سازمان فنی حرفه‌ای کشور و دوره‌های مجازی دانشگاه مهر البرز با سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران منعقد شده تا به مدیران و کارشناسان واحدهای صنعتی، مشاوران کسب و کار و خوشه‌های صنعتی آموزش‌های لازم ارائه شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان اظهارداشت: مدیران واحدهای صنعتی می‌توانند برای استفاده و بهره‌برداری از این دوره‌های آموزشی مجازی به آدرس سایت www.e-sme.ir مراجعه و برای ثبت نام و با دریافت کد کاربری و رمز ورود به معاونت صنایع کوچک این شرکت مراجعه کنند.