رونق تولید ملی | دوشنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۸

ستاد اربعین استان در صدا و سیمای مرکز لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

ستاد اربعین استان در صدا و سیمای مرکز لرستان

ستاد اربعین استان در صدا و سیمای مرکز لرستان

 در جلسه ای با حضور مدیرکل ، قائم مقام و معاونین صدا و سیمای مرکز لرستان ، رئیس و اعضای ستاد اربعین استان راههای حضور گسترده مردم استان در پیاده روی اربعین ، خدمات رسانی به زائران و پوشش این مراسم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 در این جلسه بازوند مدیرکل صدا و سیمای لرستان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در سال قبل ، از ساخت مستند تلویزیونی راهپیمایی اربعین امسال ، حضور مردم و خدمات دستگاههای اجرائی و نهاد های مرتبط خبر داد و افزود : عزاداری های مردم استان در کربلا و نجف پوشش داده می شوند و در این مدت صدا ، سیما و خبر مرکز با نجف اشرف و کربلای معلی ارتباط زنده برقرار خواهند کرد و حضور مردم استان به تصویر کشیده می شود.

علیشاهی رئیس ستاد اربعین استان نیز با اشاره به برنامه ریزی انجام شده توسط این ستاد برای تسهیل حضور مردم استان و خدمت رسانی بهینه به آنان ، از تاسیس هیئت لثارات حسین استان برای تجمیع عزاداری های مردم لرستان در عتبات عالیات خبر داد و افزود : موکب نجف اشرف استان در مسجد حنانه و موکب کربلا در عمود 1366 مستقر می باشند.

وی گفت : با برنامه ریزی های انجام شده قرار است جمعی بالغ بر 1000 نفر از مردم نقاط مختلف استان به صورت منسجم در مسیر راهپیمایی اربعین همزمان  حضور بهم رسانند.

علیشاهی افزود : حضور در منزل 100 نفر از خانواده معظم شهدای حرم عراق و تجلیل از آنان از دیگر اقداماتی است که به حول و قوه الهی توسط ستاد اربعین لرستان انجام خواهد شد .