رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳ تیر ۱۳۹۸

ستاد جوانان باید خروجی داشته باشد؛ بیشترین کنسرت را برگزار کردیم - نمایش محتوای خبر

 

 

ستاد جوانان باید خروجی داشته باشد؛ بیشترین کنسرت را برگزار کردیم

ستاد جوانان باید خروجی داشته باشد؛ بیشترین کنسرت را برگزار کردیم

فرماندار شهرستان خرم آباد با تاکید بر اینکه جلسات ستاد جوانان شهرستان باید خروجی داشته باشند گفت:طی سه سال اخیر بیشترین تعداد کنسرت را برگزار کرده ایم.

به گزارش خبرنگار مهر، حبیب الله خجسته پور صبح سه شنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان لرستان در سخنانی با بیان اینکه در این ستاد قرار نیست که کل مشکلات جوانان را حل کنیم بلکه قصد داریم که در این ستاد هماهنگی برقرار کنیم اظهار داشت: در این ستاد می خواهیم که نیاز سنجی کنیم و قدم به قدم برای رفع مشکلات جوانان حرکت کنیم.

بیشترین برگزاری کنسرت را در خرم آباد داشته ایم

وی با بیان اینکه در بحث نیازهای اجتماعی و روانی با هماهنگی های صورت گرفته بین دستگاههای مختلف در خرم آباد طی سه سال اخیر بیشترین تعداد برگزاری کنسرت های موسیقی را داشته ایم گفت: با این اقدام بخشی از نیازهای اجتماعی و روانی نسل جوان رفع می شود.

فرماندار شهرستان خرم آباد با بیان اینکه در بعضی از کنسرت ها بیش از هزار جوان حضور پیدا می کردند و با شادی و شعف از سالن خارج می شدند گفت: این به معنی برطرف کردن برخی از نیازهای اجتماعی و روانی جوانان است.

خجسته پور بیان داشت: اینکه جوانان ما شغل ندارند دلیل نمی شود که تفریح هم نداشته باشند.

وی با بیان اینکه برخی انتقاد می کردند که به جای برگزاری کنسرت مشکل اشتغال جوانان را حل کنید گفت: به هر موضوعی سرجای خودش باید به آن پرداخت شود.

حداقل التیام بخش برخی از دردهای جوانان باشیم

فرماندار شهرستان خرم آباد در ادامه سخنان خود با اشاره به فعالیت سازمان های مردم نهاد در لرستان بیان داشت: طی سال های اخیر به تعداد تمام سنوات قبل اقدام به ایجاد و ساماندهی سازمان های مردم نهاد در شهرستان کرده ایم.

خجسته پور با تاکید بر اینکه یکی از نیازهای جوانان این بوده که با همسالان خودش در ارتباط باشد گفت: در این راستا کاری ساده تر از ایجاد سازمان های مردم نهاد برای انجام اقدامات خاص وجود ندارد.

وی با اشاره به فعالیت سازمان های مردم نهاد در حوزه های مختلف زیست محیطی، کمک به محرومان، فرهنگی و ... گفت: این اقدام نیز راهی برای رفع نیازهای اجتماعی و روانی جوانان است.

فرماندار شهرستان خرم آباد با تاکید بر اینکه در این جلسات ما باید حداقل التیمام بخش، برخی از دردهای جوانان باشیم گفت: هردستگاهی وظیفه ذاتی خود را در ایجاد اشتغال و ... انجام می دهد و ما در این ستاد دور هم جمع می شویم مشکلات را رفع و رجوع کنیم.

جلسات ستاد جوانان باید خروجی داشته باشند

خجسته پور با تاکید بر اینکه استفاده از ظرفیت های بومی در حوزه تولید شهرستان خرم آباد گفت: در این راستا دست جوانان را بگیریم و استفاده از محصولات بومی به خصوص در حوزه های دانش بنیان را در اولویت قرار دهیم.

وی در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه دستور العمل تشکیل ستاد ساماندهی امور جوانان برای همه اعضای ستاد ارسال شود گفت: همچنین کمیته های تخصصی تشکیل شود و موارد حوزه جوانان به صورت تخصصی تر مورد بررسی قرار گیرند.

فرماندار شهرستان خرم آباد با بیان اینکه برای هر جلسه دستور کار مشخص پیش بینی شود گفت: جلسات باید به صورت کاربردی برگزار شود تا در این زمینه خروجی داشته باشیم و به بخشی از نیازهای جوانان رسیدگی کنیم.