رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

ستاد خادمین زائران اربعین حسینی در پلدختر راه‌اندازی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

ستاد خادمین زائران اربعین حسینی در پلدختر راه‌اندازی شد

ستاد خادمین زائران اربعین حسینی در پلدختر راه‌اندازی شد

فرمانده انتظامی پلدختر گفت: ستاد خادمین زائران اربعین حسینی در شهرستان پلدختر راه‌اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پلدختر، به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی استان لرستان، سرهنگ علیرضا داوودی، فرمانده انتظامی پلدختر اظهار داشت: ستاد خادمین زائران اربعین حسینی در شهرستان پلدختر راه‌اندازی شد.

وی با اشاره به موقعیت جغرافیایی شهرستان پلدختر و قرار گرفتن آن در مسیر تردد زائران اباعبدالله الحسین (ع)، افزود: پلیس این شهرستان با مشارکت دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط، اقدام به راه‌اندازی "ستاد خادمین زائران عتبات عالیات" کرده است.

فرمانده انتظامی پلدختر هدف از راه‌اندازی این ستاد را ارائه خدمات انتظامی، ترافیکی و رفاهی به زائران، اعلام و عنوان کرد: در این راستا با تشکیل تیم‌ها و گشت‌های انتظامی و کنترل جاده‌ای، تمام تلاش و همت پلیس، سهولت تردد زائران است.

وی با اشاره به فرصت باقی‌مانده به اربعین حسینی، بیان کرد: با ایجاد ایستگاه‌های پلیسی در مسیر و کنترل کلیه محورهای مواصلاتی فرعی و اصلی به سمت دو استان ایلام و خوزستان، حوزه جغرافیایی مذکور تحت پوشش انتظامی و ترافیکی است.

داوودی با بیان اینکه بر اساس تدابیر فرمانده انتظامی استان لرستان، همه توان نیروی انتظامی این استان به‌ منظور رفاه حال زائران اربعین حسینی در آماده‌ باش 100 درصدی هستند، تصریح کرد: پلیس این شهرستان نیز به‌ طور شبانه‌روز پاسخگوی نیاز زائران بوده و در صورت لزوم با برقراری تماس با سامانه 110 آماده خدمت‌رسانی به زائران است.