رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

سد حوضیان شهرستان الیگودرز افتتاح می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

سد حوضیان شهرستان الیگودرز افتتاح می‌شود

سد حوضیان شهرستان الیگودرز افتتاح می‌شود

فرماندار الیگودرز گفت: سد حوضیان الیگودرز بیست و پنجم بهمن‌ماه امسال با حضور معاون اول رئیس‌جمهور افتتاح می‌شود.

ولی‌الله میرزایی اصل در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم درالیگودرز، با اشاره به بهره‌برداری از پروژه‌های شهرستان الیگودرز در دهه فجر، اظهار داشت: 112 طرح و پروژه عمرانی و اقتصادی در دهه مبارکه فجر در شهرستان الیگودرز افتتاح می‌شود که بالغ‌ بر 120 میلیارد تومان برای این پروژه‌ها هزینه شده است.

وی با بیان اینکه سد حوضیان شهرستان الیگودرز بیست و پنجم بهمن ماه امسال با حضور معاون اول رئیس‌جمهور افتتاح می‌شود، افزود: در ایام دهه فجر، طرح گازرسانی به 17 روستا در شهرستان الیگودرز به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار الیگودرز عنوان کرد: طرح برق‌رسانی به چهار روستا و 15 کارگاه تولیدی که از محل صندوق کارآفرینی امید تسهیلات گرفته‌اند نیز به بهره‌برداری می‌رسد.

وی بیان کرد: دو واحد مرغداری، 100 هکتار آبیاری تحت‌فشار، شش طرح مخابراتی، مجتمع خدماتی رفاهی بین‌راهی جاده اصفهان-چمن سلطان، مخزن پنج هزار مترمکعبی آب و فاضلاب شهری و چهار باب مدرسه نیز به افتتاح می‌شود.

میرزایی اصل تصریح کرد: پایگاه امداد و نجات جاده‌های هلال‌احمر در محور خمین الیگودرز، جایگاه سوخت محور الیگودرز بخش بشارت ذلقی، جاده روستایی و 40 واحد مسکن مهر نیز به بهره‌برداری می‌رسد.