سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

سرزمین بلوط مهمان بهاری فرزندان لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

سرزمین بلوط مهمان بهاری فرزندان لرستان

سرزمین بلوط مهمان بهاری فرزندان لرستان

کودکان،ازجمله مخاطبان خاص و علاقه مند به برنامه های ویژه خودشان در تلویزیون هستند؛ شبکه افلاک برای این دسته از مخاطبان زیباپسند ،برنامه کودک بهاری خود با نام  «سرزمین بلوط»،به تهیه کنندگی فرامرز شکاری را در حال تولید و پخش دارد. این مجموعه  25  دقیقه ایی  هر روز، ساعت 10:20صبح پخش و تکرار آن نیز بعدازظهر همان روز،از شبکه افلاک پخش می شود.

در تولید برنامه «سرزمین بلوط» از ساختار انیمیشن بهره برده شده و این برنامه با محتوای  آموزشی و تربیتی وموضوعات و مناسبت های روز با آیتم هایی چون موزیکال های شادکودکانه و محلی  و قصه های آموزنده  ، آیتم احادیث دینی ، آموزش نقاشی  همراه با پلاتوهای جذاب و دیدنی عروسک و مجری،علاوه بر پخش روتین از شبکه افلاک،روزهای زوج نیز از شبکه شما به روی آنتن می رود.

از ویژ گیهای برنامه «سرزمین بلوط» این است که برای اولین بار در بین مراکز  استانی یک برنامه کودک به صورت روتین در  ژانر انیمیشن  با گرافیکی زیبا و جذاب و دیدنی در محیط های متنوع انیمیشن با نرم افزارهای روز ساخته  می‌شود؛گفتنی است برنامه «سرزمین بلوط» با اجرای حدیث بهزادی  و همکاری عوامل پرتلاش و باذوق واحد انیمیشن صداوسیمای مرکز لرستان: لیلا محمدی،مریم شجاعی، موسی ناصر پور، کوروش شاملو و... به صورت استودیو ی مجازی ساخته می شود.