رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

سرقت مسلحانه از طلافروشی خرم‌آباد ناکام ماند - نمایش محتوای خبر

 

 

سرقت مسلحانه از طلافروشی خرم‌آباد ناکام ماند

سرقت مسلحانه از طلافروشی خرم‌آباد ناکام ماند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، سرهنگ رضا شیراوژن در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار داشت: عوامل گشت کلانتری 12 شهر خرم‌آباد ساعت 5 صبح حین گشت زنی در محدوده خیابان امام خمینی (ره) شهر خرم‌آباد متوجه سروصدایی از پشت‌بام مغازه طلافروشی محل می‌شوند که بلافاصله رئیس کلانتری یکی از عوامل گشت را برای بررسی موضوع به پشت‌بام مغازه اعزام می‌کند.

وی افزود: مأمور کلانتری با حضور در پشت‌بام متوجه چند سارق که در حال کندن پشت‌بام مغازه طلافروشی هستند، می‌شود که به‌محض حضور مأمور سارقان اقدام به تیراندازی به سمت وی کرده و مأمور و عوامل گشت نیز متقابلاً به سمت سارقان تیراندازی می‌کنند که در نهایت این تیراندازی‌ها سبب  مجروح شدن مأمور می‌شود.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان لرستان بابیان اینکه با رشادت مأموران کلانتری 12 سرقت نافرجام می‌ماند، عنوان کرد: هوشیاری و رشادت عوامل گشت فرصت را از سارقان سلب و سبب فرار سارقان می‌شود و سرقت از طلافروشی نافرجام می‌ماند.

وی بابیان اینکه از سارقان یک قبضه اسلحه و یک تیغه خشاب به‌جامانده است، گفت: تلاش عوامل نیروی انتظامی برای شناسایی و دستگیری سارقان ادامه دارد.