جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

سرمای شدید برخی مدارس شهرستان‌های لرستان را به تعطیلی کشاند - نمایش محتوای خبر

 

 

سرمای شدید برخی مدارس شهرستان‌های لرستان را به تعطیلی کشاند

سرمای شدید برخی مدارس شهرستان‌های لرستان را به تعطیلی کشاند

مدیر روابط عمومی اداره آموزش و پرورش لرستان گفت: بارش برف و سرمای شدید امروز تعطیلی برخی مدارس شهرستان‌های این استان را به دنبال داشته است.

علی قربانی امروز در گفت‏‏وگو با خبرنگار فارس در بروجرد، اظهار کرد: بارش برف و سرما همه مدارس ابتدایی و پایه اول متوسطه شهرستان‌های الشتر، نورآباد و الیگودرز استان لرستان را به تعطیلی کشانده است.

وی با اشاره به پیش‌بینی بارشهای شدید برف و باران در استان لرستان در فصول پاییز و زمستان، عنوان کرد: تعطیلی مدارس شهرستان‌های استان لرستان با هماهنگی فرمانداریها و ادارات آموزش و پرورش آنها با اداره آموزش و پرورش مرکز استان انجام میشود.

مدیر روابط عمومی اداره آموزش و پرورش لرستان خاطرنشان کرد: بالغ بر 300 هزار دانش‌آموز در قریب به چهار هزار آموزشگاه این استان مشغول به تحصیل هستند.

قربانی خاطرنشان کرد: بارش باران و برف در روزهای اخیر در شهرستانی‌ها استان لرستان افت دما و یخبندان را به دنبال داشته و زمینه ساز تعطیلی مدارس در برخی مقاطع شده است.

گفتنی است، با توجه به برودت هوا و سرمای شدید در برخی شهرستان‌ها این استان نظیر الشتر و نورآباد همه مسئولان بر مدیریت مصرف گاز از سوی مردم به منظور جلوگیری از افت فشار گاز تاکید میکنند.

لازم به ذکر است، با ورود موج جدید بارش در لرستان و احتمال تداوم آن خصوصأ در شهرستانهای سردسیر توجه شهروندان به مصرف بهینه گاز ضرورتی انکارناپذیر است.