سرود ویژه ورود آزادگان سرافرازلرستان به میهن اسلامی

ویژه برنامه ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی از برنامه های تامینی سیمای مرکز لرستان است که مورخ 26/5/97 به مدت 5 دقیقه از شبکه افلاک پخش می شود.

 

آزادگان آمدند همان طور که رفته بودند؛ دلیر و مقاوم، نستوه و استوار، امیدوار و دلاور. آمدند با همان صلابت همیشگی، همان طور که دیروز رفته بودند. امروز که آمدند، بوی اسپند و دود، بوی عطر خاطرات، و بوی مهربانی و انتظارآزادگان ما، وارثان شهیدان اند و ماندند تا نامشان را گرامی و راهشان را ادامه دهند.

این از معراج برگشتگان، اینک با حضور خود در جامعه، آمده اند تا در صحنه های سازندگی حماسه ای دیگر بیافرینند و هم دوش هم سنگران دیروزشان، روح بزرگی و صلابت را در جامعه بدمند. اینک رسالت ما، به ویژه نسل جوان این است که با دنباله روی از سیره این سرافرازان، کشور خود را در برابر دشمنان به کمین نشسته بیمه کنیم. باید قدر این گنجینه های ارزشمند انقلاب را دانست؛ آزادمردانی که در اوج عزّت و پایداری به وطن بازگشتند و با صلابت و ایستادگی، برای خدمت در سنگر سازندگی ایران آزاد و آباد در صحنه های مختلف اجتماعی، فرهنگی و سیاسی آماده و مقاوم اند.

این یادگاران دفاع مقدس و روزهای آتش و خون، با گام های مطمئن و دل های سرشار از عشق و ایمان به خدا و وطن، برای رسیدن به قلّه های فتح و ظفر ایستاده اند؛ پس ما نیز باید صبوری شان را ارج نهیم و پای غفلت بر آن نگذاریم.

بیست و ششم مردادماه سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن عزیزمان ایران اسلامی است. به همین مناسبت شبکه افلاک لرستان با پخش مستندها، میان برنامه های متفاوت،نماهنگ ،وله ،تصاویری از آزادگان سرافراز، این روز بزرگ و عزیز را گرامی میدارد.

Loading the player...
سال تولید: 1398
عوامل تولید:

تامین برنامه