رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

سرپرست جدید دانشگاه علمی کاربردی استان لرستان معرفی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

سرپرست جدید دانشگاه علمی کاربردی استان لرستان معرفی شد

سرپرست جدید دانشگاه علمی کاربردی استان لرستان معرفی شد

سرپرست جدید دانشگاه علمی کاربردی استان لرستان طی حکمی از طرف محمدحسین امید سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور معرفی شد.

سعید فرح‌بخش دارای دکترای مدیریت آموزشی، دانشیار و عضو هیئت‌علمی دانشگاه لرستان است که به‌عنوان سرپرست جدید دانشگاه علمی کاربردی لرستان منصوب شد.

ریاست دانشگاه علمی کاربردی استان لرستان از نوزدهم تیرماه سال 91 تاکنون بر عهده سعید محمد زاده بود که اکنون سرپرستی این دانشگاه را فرح بخش به عهده  گرفته است.

جشنواره «جهادگران علم و فناوری» در استان لرستان برگزار می‌شود

مهدی رحیمی مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری لرستان اظهار داشت: جشنواره جهادگران علم و فناوری به‌صورت مشترک با جشنواره فعالیت‌های برتر دانشجویان بسیجی در استان لرستان برگزار می‌شود.

وی افزود: این جشنواره هفته بسیج و در ششم آذرماه امسال در سالن اجتماعات دانشگاه لرستان با حضور مهمانان کشوری و استانی برگزار می‌شود.

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری لرستان عنوان کرد: انتخاب نفرات برتر حوزه علم و فناوری بسیج متخصصان استان و معرفی آن‌ها به جشنواره کشوری، بسط و گسترش فرهنگ علم، تحقیق و فناوری در جامعه بسیجی استان از طریق الگوسازی از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

وی بیان کرد: هم‌افزایی در حوزه رشد تولیدات بسیجیان علمی در استان با رویکرد نقش‌آفرینی نیز از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره است.