سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

سرپرست جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای دورود معرفی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

سرپرست جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای دورود معرفی شد

سرپرست جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای دورود معرفی شد

طی مراسمی سرپرست جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای پسران شهرستان دورود معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از دورود، طی مراسمی با حضور رضا قائدرحمتی رئیس دانشکده فنی و حرفه‌ای لرستان سرپرست جدید دانشکده فنی و حرفه‌ای پسران شهرستان دورود معرفی شد و از زحمات مدیر پیشین این مجموعه تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم که با حضور جمعی از کارکنان و اساتید دانشکده فنی و حرفه‌ای پسران دورود برگزار شد، علی یاراحمدی به عنوان سرپرست این دانشگاه معرفی و از زحمات بهمن بیرانوند تقدیر به عمل آمد.

علی یاراحمدی سرپرست جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای پسران دورود در این مراسم اظهار داشت: دانشکده فنی و حرفه‌ای پسران دورود در بهمن سال 82 در دو رشته تحصیلی برق صنعتی و صنایع فلزی شروع به فعالیت نمود و در سال‌های بعد با افزوده شدن رشته‌هایی همچون کامپیوتر، گرافیک، ساختمان و حسابداری جمع رشته‌های این دانشگاه را به شش رشته تحصیلی افزایش داد.

وی با بیان اینکه 286 دانشجو در دانشکده فنی و حرفه‌ای پسران دورود مشغول به تحصیل هستند، گفت: این دانشکده سهم بسزایی در جذب دانشجو در سطح شهرستان به خود اختصاص داده است، که از این میان 186 نفر در دوره روزانه و 100 دانشجو در دوره شبانه مشغول به تحصیل هستند.

سرپرست دانشگاه فنی و حرفه‌ای پسران شهرستان دورود خاطرنشان کرد: تاکنون یک هزار و 300 نفر دانش‌آموخته خروجی این دانشگاه بوده است.

وی با اشاره به فضیلت علم‌آموزی در آموزه‌های دینی یادآور شد: امیدوارم در جهت توسعه این امر مهم و در راستای اهداف نظام و برنامه‌های مجموعه دانشگاه گام‌های اثرگذاری را در آینده برداریم.

یاراحمدی با اشاره به وضعیت این مجموعه آموزش عالی در شهرستان دورود تأکید کرد: با توجه به شناختی که از نقاط قوت و ضعف این دانشگاه در عرصه‌های علمی، آموزشی و فرهنگی وجود دارد، امیدواریم با تلاش به رفع مشکلات و ایجاد فرصت مناسب برای شکوفایی هرچه بیشتر استعدادهای دانشجویان و اساتید این مجموعه آموزش عالی در شهرستان دورود باشیم.