جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

سرپرست میراث فرهنگی لرستان منصوب شد - نمایش محتوای خبر

 

 

سرپرست میراث فرهنگی لرستان منصوب شد

سرپرست میراث فرهنگی لرستان منصوب شد

در حکمی از سوی رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سرپرست میراث فرهنگی لرستان منصوب شد.

به گزارش خبرنگار مهر، با تغییر عبدالرضا مهاجری نژاد مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان، محمدرضا امانی به عنوان سرپرست این اداره کل منصوب شد.

محمدرضا امانی سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان با تایید این خبر به خبرنگار مهر گفت: حکم بنده از سوی رئیس سازمان میراث فرهنگی صادر و ابلاغ شده است.

وی که برای دریافت حکم خود در سازمان میراث فرهنگی حضور داشت، یادآور شد: به زودی مراسم اصلی معارفه با حضور مسئولان امر در استان برگزار می شود.

امانی تصریح کرد: هنوز زمان برگزاری مراسم معارفه مشخص نیست که در صورت تایید نهایی اطلاع رسانی خواهد شد.

بنابراین گزارش پیش از این از تاریخ خردادماه سال ۹۳ تاکنون عبدالرضا مهاجری نژاد مسئولیت مدیر کلی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان را بر عهده داشت که با گذشت کمتر از یکسال جای خود را به محمد رضا امانی داد.

محمدرضا امانی قبل از مهاجری نژاد نیز مسئولیت سرپرستی میراث فرهنگی استان را بر عهده داشته و قبل از وی نیز قاسم قربانی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان بوده است.

امانی از نیروهای بومی و باسابقه اداره کل میراث فرهنگی لرستان است که در طول یکسال گذشته به عنوان معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایفای مسئولیت می کرده است.