سریال قهرمان

سریال قهرمان از برنامه های تامینی سیمای مرکز لرستان است که هر شب ساعت 2:10 به مدت 50 دقیقه از شبکه افلاک پخش می شود.

قهرمان یا )هونگ گیل دونگ (به کره‌ای به معنای واقعی کلمه «شمشیر سریع هنگ گیل دون یک سریال تلویزیونی کره جنوبی محصول سال ۲۰۰۸ است. این درام آزادانه دربارهٔ هونگ گیل دونگ، از کتاب داستانی دربارهٔ یک رابین هود در سلسله چوسان کره اما با نفوذ مدرن و زنگ‌های کمدی است.

هونگ گیل دونگ فرزند نامشروع یک وزیر است. او بسیار روشن و هوشمند است، با این حال گفته شد که او نمی‌تواند هر چیزی در این دنیا، با توجه به وضعیت نامشروع خود انجام دهد؛ بنابراین او مقدار بسیاری از وقت خود را صرف تنبل بودن و ایجاد مشکل برای مردم در اطراف خود می‌کند. با این حال، یک راهب محلی فکر می‌کند او به مقصد خیلی بیشتر می‌رسد، و به تدریس هنرهای رزمی به گیل دونگ می‌پردازد. گیل دونگ متوجه شدت بی عدالتی‌های جهان رتبه بندی شده است، و شروع به مبارزه با این بی عدالتی‌ها، دزدی از ثروتمندان و دادن به فقرا می‌کند.
هو اینوک یک دختر خوش بین، ساده و بی تکلف و بی خیال است. در آغاز این سری، او از چین با پدربزرگ خود وارد شده است. او نمی‌داند پدر بزرگ او هم خون او نیست، و این که پدر و مادر واقعی او را به قتل رساندند.
لی چانگ-هوا نیز به کره از چین در آغاز مجموعه وارد شد. او سرد و محاسبه گر به نظر می‌رسد، او نیز دارای یک گذشته تاریک است که در آن برادر بزرگتر خود، پادشاه فعلی چوسان، سعی کردند او را به قتل برسانند. چانگ-هوا در حال برنامه ریزی یک انقلاب است، که در آن او تلاش می‌کند برای سرنگونی شاه و جانشین کردن خود به این عنوان. او معتقد است، پادشاه به حق چوسان است. هر دو گیل دونگ و اینوک به چانگ-هوا برای تبدیل شدن به یک پادشاه خوب کمک می‌کنند. او با گیل دونگ متحد می‌شود و احساساتش را به اینوک توسعه می‌دهد.

Loading the player...
سال تولید: 1397
عوامل تولید:

بازیگران: کانگ جی هوان، سونگ یوری، جانگ گیون سوک و کیم ری نا