سریال گروه تجسس

سریال گروه تجسس از برنامه های تامینی سیمای مرکز لرستان است که هر روز ساعت 09:00 به مدت 40 دقیقه به صورت تامینی از شبکه افلاک پخش می شود.

این مجموعه روایتگر داستان ستوان دنیله گیرلی ملقب به گیرو است که فردی شوخ، بی مبالات و عصبی است که با پیوستن به گروه تجسس پلیس، درگیر ماجراهای فراوانی می شود. درست مانند سریال «دکستر»، «گروه تجسس» در طول فصل به دنبال یک هدف اصلی هستند و در کنار جستجو برای یافتن این هدف نهایی، به بررسی پرونده های جانبی نیز می پردازند.

علاوه بر بازیگران قدرتمند و داستان جذاب، نحوه ساخت و تدوین سریال نیز به گونه ای است که نه تنها طرفداران سریال های پلیسی و جنایی را جذب می کند بلکه می تواند تمامی گروه های سنی را مجذوب خود سازد. یکی از نکات مهم سریال، پیوستگی قسمت هاست که یک قسمت را به یک پرونده اختصاص نمی دهد، به نوعی که نیروهای پلیس در اواسط هر قسمت با یک پرونده جدید مواجه می شوند و حل کامل پرونده در قسمت بعدی به سرانجام می رسد، لذا مخاطبان مجاب به پیگیری سریال می شوند و چه بخواهند یا نخواهند خود را درگیر سریال خواهند یافت.

دانیل سارانو خالق اصلی داستان، شخصیت ها و ماجراجویی های آن است. او داستان مجموعه را با همکاری باربارا پترونیو و لئوناردو والنتی نوشته و خلق کرده است. حال و هوای جنایتکارانه و پر رمز و راز گروه تجسس یکی از عوامل اصلی موفقیت آن میان تماشاگران ایتالیایی و غیرایتالیایی است. اولین اپیزود مجموعه در ژانویه 2005 پخش شد و بلافاصله به یکی از پربیننده ترین مجموعه های تلویزیونی ایتالیا تبدیل شد.

Loading the player...
سال تولید: 1396
عوامل تولید:

.