جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

سقوط سوریه دستیابی آسان آمریکا به لبنان و عراق را به دنبال دارد/آمریکایی‌ها‌ علیه ایران کارشکنی می‌کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

سقوط سوریه دستیابی آسان آمریکا به لبنان و عراق را به دنبال دارد/آمریکایی‌ها‌ علیه ایران کارشکنی می‌کنند

سقوط سوریه دستیابی آسان آمریکا به لبنان و عراق را به دنبال دارد/آمریکایی‌ها‌ علیه ایران کارشکنی می‌کنند

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه سقوط سوریه دستیابی آسان آمریکا به لبنان و عراق را به دنبال دارد، گفت: ‌آمریکایی‌ها‌ علیه ایران کارشکنی می‌کنند.

علاءالدین بروجردی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بروجرد، اظهار کرد: حضور مستشاران جمهوری اسلامی ایران در سوریه بر کسی پوشیده نیست.

وی بشار اسد را نخ تسبیح ساختار سیاسی سوریه خواند و تصریح کرد: در سال‌های اخیر آمریکا و هم‌پیمانان این کشور از هیچ کاری برای براندازی بشار اسد کوتاهی نکردهاند

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سقوط سوریه دستیابی آسان آمریکا به لبنان و عراق را به دنبال دارد، یادآور شد: نزدیک شدن هرچه بیشتر این کشور به مرزهای ایران اسلامی به معنای برپایی جنگی دیگر ‌علیه‌ کشور است.

بروجردی به حمله آمریکا به عراق بدون مشورت با هم‌پیمانان اروپایی خود و مصوبه شورای امنیت سازمان ملل اشاره و تاکید کرد: آمریکا با طمع قبضه نفت سرشار عراق در باتلاق گرفتار شده است.

وی با اشاره به دراز کردن دست نیاز آمریکا به سوی جمهوری اسلامی ایران برای رفع بحران عراق، خاطرنشان کرد: این نشان‌دهنده عزت ایران اسلامی در منطقه و جهان و واقعیتی انکارناپذیر است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: امروزه با وجود تهاجم فرهنگی مشکلات اقتصادی بزرگ‌ترین دغدغه کشور است.

بروجردی به میدان جنگ اقتصادی طراحی شده توسط دشمنان علیه ایران اسلامی اشاره و اظهار کرد: آمریکایی‌ها هرکجا بتوانند برای جذب سرمایه، تسهیلات و اعتبارات جهانی علیه ایران کارشکنی می‌کنند.

وی با تاسف‌بار خواندن بیکاری عنوان کرد: این معضل سراسری همه استان‌ها و شهرهای کشور را در برگرفته است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دست رد زدن جمهوری اسلامی ایران به سینه ابرقدرتها طی سالهای پس از پیروزی انقلاب در میان سایر کشورهای جهان به فرهنگی تبدیل شده است.

بروجردی ادامه داد: ایران اسلامی با ایستادگی در مقابل ابرقدرتها و برخورداری از سیستم تهاجمی حرکت رو به جلو داشته است.

وی با اشاره به خیز جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه‌ها در دوران تحریم گفت: دستیابی به موفقیت‌های فناوری‌های نوین و فضایی در این دوران گواهی بر این ادعا‌ست.