رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

سلاحورزی در ریاست اتاق بازرگانی خرم‌آباد ابقا شد - نمایش محتوای خبر

 

 

سلاحورزی در ریاست اتاق بازرگانی خرم‌آباد ابقا شد

سلاحورزی در ریاست اتاق بازرگانی خرم‌آباد ابقا شد

اعضای دور هشتم هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی خرم‌آباد به‌اتفاق آراء حسین سلاحورزی را برای ۴ سال دیگر به‌عنوان رئیس این اتاق انتخاب کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، به نقل از روابط عمومی روابط اتاق خرم‌آباد، اولین جلسه‌ هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد با حضور اعضای آن در اتاق بازرگانی خرم‌آباد برگزار شد.

حسین سلاحورزی رئیس اتاق بازرگانی خرم آباد در این جلسه ضمن تبریک انتخاب اعضای جدید هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، اظهار داشت: خوشبختانه مکانیزم انتخابات اخیر اتاق بازرگانی نسبت به دوره‌های گذشته بهبود یافته و بر همین اساس شاهد کمترین حرف‌وحدیث بوده‌ایم.

وی افزود:در آیین‌نامه تصریح‌شده، سایر ارکان اتاق در اولین جلسه‌ی هیئت نمایندگان مشخص و در اولین دستور کار جلسه‌ هیئت نمایندگان به همین مسئله پرداخته می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در این جلسه برای تعیین رئیس و سایر ارکان هیئت رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد کاندیدها مشخص و رأی‌گیری به انجام رسید که بر اساس آن حسین سلا‌ورزی برای چهار سال دیگر در سمت ریاست اتاق باقی ماند.

براساس رأی‌گیری انجام‌شده محمد خاکی، احسان دارایی، عزت‌الله محمد پور و آرش راشدی نیز به‌عنوان اعضای هیئت رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد انتخاب شدند.