جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

سه سالن ورزشی در استان لرستان به بهره‌برداری می‌رسد - نمایش محتوای خبر

 

 

سه سالن ورزشی در استان لرستان به بهره‌برداری می‌رسد

سه سالن ورزشی در استان لرستان به بهره‌برداری می‌رسد

معاون آموزش و پرورش لرستان گفت: سه سالن ورزشی آموزش و پرورش لرستان امسال در دهه فجر در استان به بهره‌برداری می‌رسد.

فرید بهرامی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد اظهارداشت: امسال در دهه فجر سه سالن ورزشی در حوزه آموزش و پرورش استان لرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: دهه فجر دو سالن ورزشی شهید اسد الله کردی مدرسه تیزهوشان در ناحیه یک خرم‌آباد و سالن ورزشی دبیرستان معارف ناحیه دو خرم‌آباد افتتاح می‌شوند.

معاون تربیت‌بدنی و سلامت آموزش‌وپرورش لرستان به افتتاحیه خانه رزمی ناصر الدین شهرستان دورود در این ایام اشاره و عنوان کرد: سالن ورزشی آکادمیک شهرستان دورود نیز بیست و پنجم دی ماه امسال به بهره‌برداری رسید.

وی بیان کرد: آموزش و پرورش لرستان به سمت تخصصی کردن ورزش و سالن‌های ورزشی  پیش می‌رود تا با توجه به ظرفیت مناطق سالن های تخصصی ایجاد شود.

بهرامی در رابطه با اجرای مسابقات ورزشی آموزش و پرورش در ایام فجر نیز گفت به مناسبت دهه فجر در سراسر استان مسابقات فوتسال برای کارکنان مرد و مسابقات دارت برای کارکنان زن برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در دهه فجر مسابقات ورزشی در رشته‌های کشتی پهلوانی، وزنه‌برداری و فوتبال برای دانش‌آموزان برگزار می‌شود که برای اجرایی شدن این مسابقات بخش نامه ابلاغ و شرایط مسابقات نیز اعلام شده است که با توجه به شرایط آب و هوایی در ایام فجر برگزار می‌شوند.