سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

سه محموله کالای قاچاق در شهرستان پلدختر کشف شد - نمایش محتوای خبر

 

 

سه محموله کالای قاچاق در شهرستان پلدختر کشف شد

سه محموله کالای قاچاق در شهرستان پلدختر کشف شد

فرمانده انتظامی پلدختر گفت: ۳ محموله کالای قاچاق توسط مأموران انتظامی در این شهرستان کشف و ضبط شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پلدختر، سرهنگ صفر عبدالوند در جمع خبرنگاران شهرستان پلدختر اظهار داشت: مأموران انتظامی به یک دستگاه خودرو پژو پارس مشکی مظنون شدند و به آن فرمان ایست دادند که راننده  به ایست مأموران توجهی نکرد.

وی افزود: راننده پس از تعقیب وگریز، مأموران انتظامی در نهایت خودرو را در شانه خاکی رها کرده و با توجه به کوهستانی بودن منطقه متواری شد.

فرمانده انتظامی پلدختر بیان کرد: مأموران انتظامی در بازرسی از این خودرو سواری تعداد 400 تعداد ال . ان .بی تعداد 135 دستگاه رسیور، تعداد 36 دیش استار (گردان)، تعداد 65 دستگاه رسیور استار کشف و ضبط کردند.

وی عنوان کرد: پس از استعلام این خودرو از سامانه پلیس راهور دارای 29 تخلف پرداخت نشده به مبلغ 19 میلیون و 550 هزار ریال است.

عبدالوند گفت: همچنین مأموران انتظامی به یک دستگاه کامیون مشکوک و پس از بازرسی از اتاق داخل خودرو تعداد 105 دستگاه مایکروفر با مارک ال.جی به ارزش 525 میلیون ریال فاقد هرگونه برگه و مجوز گمرگی کشف و ضبط کردند و در این رابطه یک نفر دستگیر شد.

وی تصریح کرد: مأموران انتظامی طی کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه اکسور مشکوک وآن  توقیف کردند.

فرمانده انتظامی پلدختر خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودرو  18 هزار و 470 کیلوگرم برنج آرژانتینی قاچاق به ارزش 738 میلیون 800 هزار ریال فاقد هرگونه برگه و مجوز گمرگی کشف و ضبط کردند.

وی اظهار داشت: در این رابطه یک نفر دستگیر که جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.