رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

سیزده پروژه آموزشی در استان لرستان احداث می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

سیزده پروژه آموزشی در استان لرستان احداث می‌شود

سیزده پروژه آموزشی در استان لرستان احداث می‌شود

مدیرکل آموزش و پروش لرستان گفت: ۱۳ پروژه آموزشی در قالب ۸۷ کلاس درس در استان لرستان ساخته می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، گودرز کریمی‌فر صبح امروز در جمع خبرنگاران بابیان اینکه عملیات کلنگ‌زنی و ساخت 13 پروژه آموزشی در نیمه اول مردادماه امسال ساخته می‌شود، اظهار داشت: این 13 پروژه در قالب 87 کلاس درس احداث می‌شود.

وی با عنوان اینکه با افتتاح این پروژه‌ها بالغ‌بر 2 هزار و500 دانش‌آموز از فضای مناسب آموزشی و کمک‌آموزشی بهره‌مند ‌می‌شوند افزود: این پروژه‌ها در شهرستان‌های خرم‌آباد، بروجرد، ازنا، الیگودرز، دورود، کوهدشت، دلفان، پلدختر و معمولان کلنگ‌زنی و احداث  می‌شود.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان لرستان با اشاره به اینکه بخش قابل‌توجهی از فضاهای آموزشی، پرورشی و ورزشی با مشارکت خیران حقیقی و حقوقی در استان احداث و بهره‌برداری شده است عنوان کرد: افزایش پوشش تحصیلی و فراهم کردن بستر مناسب برای تحصیل دانش‌آموزان و افراد بازمانده از تحصیل یک برنامه عملیاتی و کاربردی است.

وی بابیان اینکه 350 کلاس یک تا پنج نفره در سطح استان لرستان وجود دارد تصریح کرد: توسعه عدالت آموزشی و بهره‌مندی دانش‌آموزان مناطق محروم و صعب‌العبور یکی از سیاست‌های جدی آموزش‌وپرورش است. در سنوات گذشته هلی برد مدارس پیش‌ساخته در مناطق صعب‌العبور استان لرستان افتخار بزرگی بود و تلاش می‌شود این روند ادامه پیدا کند.