رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

سی دستگاه وسیله نقلیه در اختیار پلیس‌راه لرستان قرار گرفت - نمایش محتوای خبر

 

 

سی دستگاه وسیله نقلیه در اختیار پلیس‌راه لرستان قرار گرفت

سی دستگاه وسیله نقلیه در اختیار پلیس‌راه لرستان قرار گرفت

معاون استاندار لرستان گفت: ۳۰ دستگاه وسیله نقلیه امروز در اختیار پلیس‌راه لرستان قرارگرفت تا در محورهای پُرتردد و مشکل‌دار جهت رعایت سرعت خودروها مستقر شوند.

محمد اصلانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، اظهار داشت: به‌منظور تقلیل تصادفات و تلفات جاده‌ای جلسه‌ای با حضور نیروی انتظامی، پلیس‌راه و راهور، اورژانس، هلال‌احمر، اداره راه و شهرسازی و حمل‌ونقل برگزار شد.

وی افزود:با وجود اینکه پلیس با تمامی توان خود در نوروز امسال حضور داشت اما سایر دستگاه‌ها در راستای اتخاذ تدابیر لازم به‌منظور کاهش تلفات حوادث جاده‌ای هماهنگی لازم را انجام می‌دهند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان عنوان کرد: خوشبختانه از آغاز تعطیلات نوروزی تا 9 فروردین تلفات جاده‌ای در محورهای مواصلاتی لرستان در مقایسه با سال گذشته کاهش قابل‌توجهی داشته است.

وی بیان کرد: با وجود افزایش مسافران و وسایل نقلیه در محورهای لرستان، با همکاری خوبی که سایر دستگاه‌ها دارند پیش‌بینی می‌شود کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای به 25 درصد برسد.

اصلانی تصریح کرد: اداره کل حمل‌ونقل و پایانه‌های لرستان 11 فروردین 30 دستگاه وسیله نقلیه با آرم گشت‌ نامحسوس در اختیار پلیس‌راه قرار داد تا در محورهای پُرتردد و مشکل‌دار جهت رعایت سرعت خودروها مستقر شود.

وی خاطرنشان کرد: پُر ترددترین محورهای‌های لرستان محور بروجرد به سمت خرم‌آباد است.