رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

سی هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی لرستان صورت گرفت - نمایش محتوای خبر

 

 

سی هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی لرستان صورت گرفت

سی هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی لرستان صورت گرفت

مسئول هماهنگی، نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از انجام ۳۰ هزار بازرسی از واحدهای صنفی این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد ولدی عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در قالب اجرای طرح نورزی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از ۱۵ اسفندماه سال گذشته تا سوم فروردین ماه سالجاری بیش از ۳۰ هزار و ۱۰۶ مورد بازرسی از واحدهای صنفی استان صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه این تعداد بازرسی با همکاری تعزیرات حکومتی لرستان صورت گرفته است عنوان کرد: در قالب بازرسی های صورت گرفته بیش از چهار هزار و ۱۷۴ مورد پرونده برای واحدهای متخلف استان تشکیل شده است.

مسئول هماهنگی، نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان یادآور شد: برای ۸۰ درصد این واحدهای صنفی متخلف در تعزیرات حکومتی رای صادر و به آنها ابلاغ شده است.

ولدی با اشاره به اجرای گشتهای مشترک با همکاری سایر دستگاههای مرتبط در این حوزه تصریح کرد: با اجرای این گشتها میزان بازرسی ها از احدهای صنفی استان نیز افزایش یافته است.

وی همچنین به نظارت بر کار خبازیهای استان اشاره کرد و گفت: در این راستا در قالب این نظارتها ۱۱ واحد خبازی به دلیل تعطیلی خودسرانه متخلف شناخته و جریمه شدند.

مسئول هماهنگی، نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان یادآور شد: هر کدام از این واحدهای خبازی متخلف ۲۰۰ هزار تومان جریمه شدند.

ولدی با اشاره به جریمه دو واحد عرضه مرغ منجمد در مرکز لرستان به دلیل گرانفروشی بیان داشت: همچنین یک واحد عرضه مرغ گرم در خرم آباد نیز به دلیل گرانفروشی ۶۰۰ هزار تومان جریمه شد.

وی همچنین از تعزیر و جریمه دو هتل در استان به دلیل عدم رعایت قیمتها خبر داد.