جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

سی واحد مسکن معلولان و مددجویان لرستان افتتاح می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

سی واحد مسکن معلولان و مددجویان لرستان افتتاح می‌شود

سی واحد مسکن معلولان و مددجویان لرستان افتتاح می‌شود

معاون بهزیستی استان لرستان گفت:۳۰ واحد مسکن معلولان و مددجویان تحت پوشش بهزیستی لرستان امسال در دهه فجر افتتاح می‌شود.

مراد سیفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد اظهارداشت: 30 واحد مسکن معلولان دهه فجر 95 در استان لرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی ساخت مسکن برای مددجویان تحت پوشش را به دو حوزه معلولان (تک معلولی) و سایر خانوار (خانواده‌های دو عضو معلول و بیشتر) تقسیم کرد و افزود: در ایام فجر دو واحد مسکن شهری، شش واحد مسکن روستایی و دو واحد مسکن مهر در شهرستان دلفان برای خانواده‌های حداقل دو عضو معلول افتتاح می‌شود.

معاون مشارکت‌ها و اشتغال بهزیستی استان لرستان به افتتاح 12 واحد مسکن مهر برای خانواده‌های تک معاول و زنان سپرست خانوار در شهرستان دلفان اشاره و عنوان کرد: در این ایام هفت واحد مسکن روستایی در شهرستان کوهدشت و یک واحد مسکن شهری در شهرستان دورود برای خانواده‌های حداقل دو عضو معلول به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه در سطح استان 381 واحد مسکن برای مددجویان تحت پوشش در حال احداث است، بیان کرد: 252 واحد مسکونی پیشرفت فیزیکی نسبتاً بالایی دارند.

سیفی تصریح کرد: تکمیل مسکن مددجویان تحث پوشش بهزیستی استان لرستان نیازمند مشارکت خیران است و مردم نوع دوست برای مشارکت در این امر خیر می‌توانند کمک‌های خود را به شماره حساب 330690734548031 و یا شماره ویژه عابر بانک 5029087000095888 واریز کنند.