رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

سی و پنج طرح اشتغال‌زایی در شهرستان دورود به بانک‌ها معرفی شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

سی و پنج طرح اشتغال‌زایی در شهرستان دورود به بانک‌ها معرفی شدند

سی و پنج طرح اشتغال‌زایی در شهرستان دورود به بانک‌ها معرفی شدند

رئیس اداره کار دورود از معرفی 35 طرح اشتغال‌زایی در شهرستان دورود به بانک‌ها خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از دورود، ذبیح‌الله سالاروند عصر روز سه شنبه در کارگروه اشتغال شهرستان دورود با بیان این که 35 طرح اشتغال‌زایی را برای اخذ تسهیلات به بانک‌ها معرفی کرده‌ایم، اظهار داشت: این طرح‌ها در سال جاری 488 نفر اشتغال جدید و 940 نفر تثبیت شغل را به دنبال دارد.

وی ادامه داد: این طرح‌ها با اعتباری بالغ بر 44 میلیارد تومان را شامل می‌شوند که در صورت تحقق شاهد جهش بزرگی در حوزه اشتغال‌زایی در شهرستان دورود می‌شویم.

این مسئول با بیان اینکه باید به دنبال ایجاد اشتغال واقعی در سطح جامعه باشیم، اظهار داشت: در سال جاری در شهرستان دورود باید برای 1935 نفر اشتغال ایجاد می‌شد که در صورت وارد کردن سایر آمارهای به ثبت نرسیده در سامانه رصد به این تعهد عمل می‌کنیم.

وی ضمن تاکید بر همکاری بانک‌ها در حوزه پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی خاطرنشان کرد: امیدواریم در صورتی که هرکدام از طرح‌های اشتغال‌زایی در مدت کوتاهی به نتیجه نمی‌رسد، آن را به اداره کار و رفاه اجتماعی معرفی کنند تا با همکاری سایر دستگاه‌های مرتبط مشکلات را رفع کنیم.

سالاروند در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت آموزش نیروی کار خاطرنشان کرد: اگر طرحی قرار است در سطح شهرستان اجرا شود، باید هماهنگی‌های لازم در جهت تامین نیروی کار صورت گیرد تا درصورت کمبود نیروی متخصص با همکاری سایر دستگاه‌ها آموزش‌های لازم به نیروی کار ارائه شود.