جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

شرکت در راهپیمایی22 بهمن نقشه‎های دشمن را خنثی می‎کند/ تجلی وحدت و انسجام ملی در روزی سرنوشت‎ساز - نمایش محتوای خبر

 

 

شرکت در راهپیمایی22 بهمن نقشه‎های دشمن را خنثی می‎کند/ تجلی وحدت و انسجام ملی در روزی سرنوشت‎ساز

شرکت در راهپیمایی22 بهمن نقشه‎های دشمن را خنثی می‎کند/ تجلی وحدت و انسجام ملی در روزی سرنوشت‎ساز

اقشار مردم گروه گروه و دسته دسته از زن و مردم و پیر و جوان و دانشجو و دانشآموز با حرکت در طول مسیر راهپیمایی و در دست داشتن پلاکاردها و دست نوشتههایی با مضامین دفاع از کیان موجودیت انقلاب اسلامی، تبعیت از ولایت و رهبری، تداوم راه شهدا و امام شهیدان یک بار دیگر با غرشی حماسی حراست از کیان اسلام، انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران را سر دادند.

شهروندان بروجردی با حضور متحد، یکپارچه و هوشیار خود در عرصه مهم راهپیمایی 22 بهمن به یاوهگویان غربی-آمریکایی ثابت کردند که توطئههای مکارانه و پلید آنها در طول همه سالهای سپری شده از عمر با برکت انقلاب اسلامی نتوانسته است، کوچکترین خدشهای در اعتماد آنها به انقلاب، آرمانهای امام و شهدا و تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری ایجاد کند.

 

*نمایش وحدت مردمی در آزمونهای مهم

یکی از شهروندان بروجرد گفت: افرادی که در راهپیماییها و آزمونهای مهم کشور شرکت دارند، همواره یار و پشتیبان انقلاب و نظام هستند که با حضور آگاهانه و با شکوه خود در این عرصه، وحدت مردمی را به معنای واقعی کلمه به نمایش میگذارند.

منوچهر یاراحمدی افزود: مردم فرهیخته شهرستان بروجرد با حضور آگاهانه و عزتآفرین خود در راهپیمایی امروز بار دیگر اتحاد ملی و پشتیبانی خود از نظام جمهوری اسلامی را به زیباترین شکل ممکن ترسیم کردند.

وی بیان کرد: مردم با حضور خود در این راهپیمایی نشان داد که همانند 38 سال گذشته به انقلاب و آرمانهای امام راحل (ره) وفادار هستند و هیچ قدرت و تهدید خارجی توان و یارای ایستادن در برابر اقتدار کشوری همچون ایران اسلامی را ندارد، چرا که آحاد ملت در حراست و صیانت از آرمانهای انقلاب و حفاظت از حافظ کشور سر سوزنی کوتاه نمی‎‎آیند.

 

* مهر تائید بر حراست و صیانت از ایران اسلامی

یکی از فرهنگیان بروجردی شرکت در راهپیمایی22 بهمن را به معنای مهر تائید دیگری بر حفاظت کشور در برابر تهدیدات و خطرات دشمنان دانست و گفت: راهپیمایی22 بهمن در واقع جشنی ملی و سراسر از پیام وحدت، انسجام و همدلی مردم و مسؤولان با انقلاب است که با حضور یکپارچه و گسترده خود آب پاکی را بر دستان توطئهگران و خناثان میریزند.

محمد گودرزی از یومالله22 بهمن به عنوان روز نمایش عظمت و اقتدار ملت ایران یاد و خاطر نشان کرد: آحاد مردم به یاد روزهای خون و حماسهای که با ارادههای آهنین خود کشور را از لوث وجود ظلمات و سیاهی استعمار نجات دادند، با حضور در جشن سالگرد پیروزی انقلاب و به یاد آن روزهای رویارویی شور و شادمانی خود را نشان دادند.

وی اظهار کرد: راهپیمایی22 بهمن با حضور همه اقشار مردم برگزار شد، چرا که تک تک مردم در این پیروزی مهم و حیاتی سهیم بودهاند و با لبیک به ندای امام و رهبر خود برای دفاع از اسلام و قرآن به حرکت درآمدند.

این شهروند بروجردی تاکید کرد: امروزه جمهوری اسلامی ایران بدون داشتن سلاحهای نامتعارف و تنها با پشتوانه مردمی و رهبری فرزانه انقلاب به قدرت اول منطقه تبدیل شده و روز به روز بر اقتدار آن افزوده میشود.

 

*دفاع از کیان نظام و انقلاب تا آخرین قطره خون

یکی از روحانیون بروجردی نیز گفت: مردم با شرکت گسترده خود در این راهپیمایی به جهانیان ثابت کردند که تا آخرین قطره خون از کیان و اقتدار نظام جمهوری اسلامی دفاع خواهند کرد.

حجتالاسلام ترکاشوند افزود: ملت شهیدپرور، مومن و انقلابی ایران اسلامی بار دیگر با حضور حداکثری خود در این راهپیمایی و خلق حماسهای بینظیر، برگ زرین دیگری بر کتاب قطور افتخارات تاریخ انقلاب اسلامی ایران افزودند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب و نظام از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون با به کارگیری انواع ترفندها و بهانهها به دنبال تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و هستند، تصریح کرد: خوشبختانه مردم ایران با برخورداری از روحیه هوشیاری و دشمنشناسی، همواره روزنههای امید دشمنان را کور کردهاند.

*تهدید و تحریم خللی در ارادههایمان ایجاد نکرده و نمیکند

یکی از بانوان بروجردی نیز در این باره گفت: آحاد مردم از هر رنگ و زبانی در 38  سال سپری شده از عمر با برکت انقلاب اسلامی با حضور یکپارچه و حماسی در همه در صحنههای انقلاب پشتیبانی خود از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رهبر حکیم و فرزانه انقلاب را به زیباترین شکل نشان داده و اثبات کردهاند که مشکلات، تهدیدها و تحریمها کوچکترین خللی در اراده آنان برای دفاع از کشور ایجاد نکرده است.

شیرین آقایی با اشاره به اینکه مردم در بهمن سال 57 با بیداری هر چه تمام توانستند، یک انقلاب فرهنگی را برای همیشه در تاریخ ایران اسلامی خلق کنند، تصریح کرد: ملت ایران امسال همانند سالهای گذشته با حضوری آگاهانه در راهپیمایی 22 بهمن و در روزی که چشم رسانههای بیگانه و دشمنان کشور به نحوه حضور مردمی دوخته شده است، وحدت و پشتیبانی خود از نظام جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشت.

وی خاطر نشان کرد: ملت ایران با حضور یکپارچه خود در این امتحان بزرگ و سر دادن شعار وحدت و همبستگی حول محور ولایت فقیه، به دشمنان ثابت کردند که بر  سر آرمانهای انقلاب اسلامی همچنان ایستادهاند.

 

*به ارزشهای انقلابی و آرمانهای نظام وفادار ماندهایم

یکی از دانشجویان بروجرد افزود: حضور با شکوه مردم در این راهپیمایی نشان داد که با گذشت سالها از بهمن 57، ذرهای از ارزشهای انقلابی و وفاداری مردم به نظام جمهوری اسلامی کم نشده است.

معصومه صفیزاده افزود: قشر تاثیرگذار دانشجو با حضور و مشارکت در این آزمون بزرگ ثابت کرد که هم صدا با دیگر اقشار مردم، با غرور و افتخاری وصف‏ناشدنی شعار "استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی" را سر میدهد.

*حضور هوشمندانه قشر جوان در آزمونهای کشور

یکی از جوانان بروجرد نیز در این باره گفت: هر چند که نسل کنونی در دوران مبارزات علیه رژیم شاهنشاهی حضور نداشتهاند، اما پدران و مادران ما برای به ثمر نشستن این انقلاب زحمتها کشیدهاند و امروز ما نیز وظیفه داریم که از حاصل مجاهدتهای آنان حراست نماییم.

علی هاشمی با اشاره به اینکه برگزاری آزمونهای سیاسی در کشور همواره با حضور جوانان پر شور خواهد بود، افزود: به همراه دوستان و خانواده در راهپیمایی 22 بهمن حاضر شدم، تا نقش خود را در بالا بردن شور و نشاط این جشن ملی ایفا کنم.

وی خاطر نشان کرد: جوانان به خوبی میدانند که عزت و امنیت امروز ایران اسلامی مرهون خون پاک شهدا و از خود گذشتگی جانبازان، ایثارگران و رزمندگان است، پس با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن دین خود را به آنان ادا میکنند.

 

* ملت ایران همواره پشتیبان نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و هست

امام جمعه بروجرد با اشاره به اینکه وحدت و اتحاد زیر سایه ولایت فقیه را رمز پیروزی انقلاب اسلامی است، گفت: مردم به رهبری امام خمینی (ره) توانستند، طومار رژیم شاهنشاهی را در هم بپیچند و امروز نیز با حرکت پشت سر رهبر و تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری، از اقتدار و صلابت ایران اسلامی حراست میکنند.

حجتالاسلام حسن ترابی خاطر نشان کرد: مردم با حضور دشمنشناسانه و هوشیاری خود در این راهپیمایی از این آزمون نیز سربلند بیرون آمدند و به دشمنان ثابت کردند که هیچ مانعی نمیتواند، آنها را از مسیر انقلاب خارج کند.

وی با تاکید بر اینکه ملت ایران همواره پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و خواهد بود، عنوان کرد: مردم شهیدپرور، مومن و ولایی شهرستان بروجرد به صورت خودجوش و حماسی در عرصههای مهمی همچون راهپیمایی یومالله 22 بهمن شرکت میکنند.

گفتنی است، راهپیمایی یومالله 22 بهمن امسال در بروجرد همزمان با سراسر کشور ساعت 11 صبح از میدان قیام آغاز و به سمت میدان شهدا، چهار راه باغمیری، میدان صفا و مصلی نماز جمعه بروجرد برگزار شد.