رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

شرکت ۵۷ دانشجو و طلبه لرستانی در آزمون دوره مقدماتی مهدویت - نمایش محتوای خبر

 

 

شرکت ۵۷ دانشجو و طلبه لرستانی در آزمون دوره مقدماتی مهدویت

شرکت ۵۷ دانشجو و طلبه لرستانی در آزمون دوره مقدماتی مهدویت

مسئول بنیاد مهدویت لرستان از برگزاری آزمون مربوط به دوره مقدماتی مهدویت با شرکت ۵۷ نفر از طلاب و دانشجویان استان طی روز دوشنبه، ۱۷ فروردین‌ماه در خرم‌آباد خبر داد.

حجت‌الاسلام سیدمحسن موسوی، مسئول بنیاد مهدویت استان لرستان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، از برگزاری مرحله کتبی آزمون دوره مقدماتی مهدویت خبر داد و گفت: این آزمون عصر روز دوشنبه، 17 فروردین در سالن امتحانات تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام‌نور خرم‌آباد برگزار شد.

وی با اشاره به شرکت 57 نفر شامل طلاب و دانشجو در این آزمون مهدویت اشاره کرد و افزود: نتایج این آزمون دو هفته آینده اعلام می‌شود و افرادی‌که نمره 14 به بالا بگیرند می‌توانند در دوره تکمیلی مهدویت که زمان برگزار یآن متعاقباً اعلام می‌شود، شرکت کنند.

موسوی در رابطه با مباحث مطرح شده در دوره مقدماتی که طی روزهای 21 و 22 اسفندماه سال گذشته در خرم‌آباد و با حضور حجت‌الاسلام ابوالفضل اسماعیلی، از اساتید مرکز تخصصی مهدویت قم برگزار شد، به مواردی از جمله امام شناسی، غیبت امام عصر(ع)، طول عمر امام(عج)، رجعت، حکومت امام عصر(عج) و امام مهدی(عج) در قرآن اشاره کرد.

وی در ادامه با اشاره به فعالیت‌های سال 93 بنیاد مهدویت استان، به برگزاری یک اردوی جهادی در سال 93 اشاره کرد و افزود: اردوی جهادی ـ تبلیغی ماه مبارک رمضان در پنج منطقه شهرستان خرم‌آباد توسط 12 نفر نیروی تربیت مربی در مناطق چگنی، سپیددشت، ریمله، تلوری برگزار شد.

موسوی با اشاره به برگزاری کارگاه‌های کودک و نوجوان در بنیاد مهدویت استان، بیان کرد: در این کارگاه‌ها توسط کارشناسان به موضوعات مهدویت و عفاف و حجاب پرداخته می‌شد.