رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

شرکت 50 دوچرخه‌سوار در مسابقات گرامی‌داشت نیمه‌شعبان - نمایش محتوای خبر

 

 

شرکت 50 دوچرخه‌سوار در مسابقات گرامی‌داشت نیمه‌شعبان

شرکت 50 دوچرخه‌سوار در مسابقات گرامی‌داشت نیمه‌شعبان

اصغر زینعلی ظهر امروز در حاشیه برگزاری مسابقه دوچرخه‌سواری به میلاد مسعود امام عصر(عج) اظهار کرد: این مسابقه در مسافتی به طول پنج کیلومتر در مسیر رفت و برگشت از میدان مدرس به سمت بلوار عشایر و مجدداً بازگشت مسیر طی شده برگزار میشود.

وی ادامه داد: این دوره از رقابتها در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان با حضور بالغ بر 50 رکابزن برگزار شده است.

مسئول بسیج ورزشکاران بروجرد با اشاره به اینکه ثبت‌نام از این ورزشکاران طی فراخوانی که در روزهای گذشته انجام شده است، عنوان کرد: شرکت آزاد برای عموم نوجوانان و نونهالان این شهرستان آزاد بوده است.

زینعلی اضافه کرد: هدف از برگزاری این مسابقه، فرهنگ‌سازی در خصوص استفاده از وسایل پاک مانند دوچرخه است.

وی با اشاره به آغاز و اتمام این مسابقه از مقابل مسجد واقع در آغاز مسیر مسابقه، تأکید کرد: هدف از این اقدام، تقویت انس و الفت بیشتر این رده سنی با مسجد و مفاهیم دینی است.

مسئول بسیج ورزشکاران بروجرد، یکی از اهداف برگزاری این مسابقه در ردههای سنی نونهال و نوجوان را تأکید بر اهمیت ورزش در سنین پائین دانست و اظهار کرد: ورزشکاران بروجردی از استعداد و پتانسیل بالایی در رشتههای مختلف ورزشی از جمله دوچرخه‌سواری برخوردارند.

زینعلی اضافه کرد: در صورت توجه بیشتر به پتانسیلهای بالقوه موجود در این رشته ورزشی و پروراندن آنها میتوان نمونههای زیادی از آروین معظمی گودرزی را تحویل جامعه ورزشی کشور داد تا در رقابتهای برون‌مرزی پرچم پر افتخار جمهوری اسلامی ایران بارها و بارها برافراشته شود.

وی با اشاره به اینکه این مسابقه به همت تربیت‌بدنی ناحیه مقاومت بسیج، اداره ورزش و جوانان و پایگاه شهید مدرس برگزار شده است، ادامه داد: در پایان با اهداء جوایزی از برندگان این مسابقه تجلیل می‌شود.