رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

شهادت مدافعان حرم برگ زرین دیگر تبعیت از امام حسین(ع) است - نمایش محتوای خبر

 

 

شهادت مدافعان حرم برگ زرین دیگر تبعیت از امام حسین(ع) است

شهادت مدافعان حرم برگ زرین دیگر تبعیت از امام حسین(ع) است

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت: مدافعان حرم مطهر حضرت زینب(س) با شهادت خود برگ زرین دیگری از حدیث عشق و تبعیت از مولا و سرور خود رقم می‌زنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، در پیام آیت‌الله سید احمد میرعمادی به مناسبت شهادت سردار شهید‌ رضا رستمی‌مقدم و شهید قدرت‌الله عبدیانی آمده است: تاریخ گهربار و پر حماسه شیعه، همواره گواه تجلی و تأسی راست‌قامتان و دلباختگان عرصه جهاد و شهادت است که در راه مولا و مقتدای خویش حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، فداکاری و ایثار کردند.

وی افزود: امروز مدافعان حریم امامت و ولایت، شجاعانه و عاشقانه، با بذل جان خویش از حرم مطهر حضرت زینب(س) دفاع می‌کنند و با شهادت خود برگ زرین دیگری از حدیث عشق و تبعیت از مولا و سرور خود رقم می‌زنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان عنوان کرد: بار دیگر نسیم عطرآگین خون سرخ شهیدان فضای با طراوت استان لرستان را معطر ساخت و شهیدان والامقام شهید قدرت الله عبدیانی و شهید رضا رستمی مقدم در راه مبارزه با تروریست‌های تکفیری به دیار حق‌تعالی شتافتند.

وی بیان کرد: این‌جانب شهادت این دلاور مردان غیور را به محضر حضرت بقیه‌الله الاعظم(عج)، مقام معظم رهبری، عموم مردم شهیدپرور استان، به‌ ویژه خانواده معزز و محترمشان تبریک و تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن شهیدان گران‌قدر هم‌نشینی با شهدای کربلا و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می‌نمایم.