جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

شهادت ۱۳ رزمنده مازندرانی افتخاری دیگر بر قهرمانان سرزمین علویون افزود - نمایش محتوای خبر

 

 

شهادت ۱۳ رزمنده مازندرانی افتخاری دیگر بر قهرمانان سرزمین علویون افزود

شهادت ۱۳ رزمنده مازندرانی افتخاری دیگر بر قهرمانان سرزمین علویون افزود

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت: شهادت مدافعان حرم بار دیگر ایمان، ایثار، حماسه و شجاعت رزمندگان مازندرانی را در دوران دفاع مقدس در دل‌ها زنده کرد و افتخاری دیگری بر قهرمانان سرزمین علویون افزود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد ، آیت‌الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان و امام‌جمعه شهرستان خرم‌آباد در پی شهادت مظلومانه 13 تن از مدافعان حرم استان مازندران که در درگیری با دشمن در شهر خان طومان سوریه به شهادت رسیدند پیام تسلیتی را صادر کردند.

وی اظهار داشت: شهادت مظلومانه و غریبانه جمعی از دلاورمردان خطه ولایتمدار استان مازندران را به پیشگاه حضرت ولی‌عصر(عج) و رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی، مردم شریف استان مازندران به‌ویژه به خانواده محترمشان تبریک و تسلیت عرض می‌کنم.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان افزود: این حادثه بار دیگر ایمان، ایثار، حماسه و شجاعت رزمندگان مازندرانی را در دوران دفاع مقدس به‌ خصوص در عبور از اروند در دل‌ها زنده کرد و افتخاری دیگری بر قهرمانان سرزمین علویون افزود.

وی عنوان کرد: این بار جوانان غیور علوی در دفاع از حرم اهل‌بیت(ع) جان‌ عزیزانشان را تقدیم کردند تا برای همیشه نام و خاطره‌‌شان در طومار خاندان ائمه اطهار(ع) جاودان بماند و امنیت و پیروزی برای پیروان آنان به ارمغان آورده شود.

آیت‌الله میرعمادی بیان کرد: از خداوند متعال علو درجات را برای همه شهدای مدافع حرم و صبر و اجر جزیل برای خانواده‌های محترم‌شان مسئلت دارم.