رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

شهدا تربیت یافته مکتب امام حسین(ع) بودند - نمایش محتوای خبر

 

 

شهدا تربیت یافته مکتب امام حسین(ع) بودند

شهدا تربیت یافته مکتب امام حسین(ع) بودند

مدیرکل بنیاد شهید لرستان گفت: شهدا تربیت یافته مکتب امام حسین(ع) بودند.

به گزارش خبرگزاری فارس از الیگودرز، مراد روشنی چهارشنبه‌شب در مراسم جشن ازدواج فرزندان شاهد و ایثارگر الیگودرز که در تالار میلاد نور برگزار شد، با گرامیداشت دهه مبارک فجر به سابقه مبارزات و مقاومت ملت ایران در برابر هجمه‌های دشمنان اشاره و اظهار کرد: ملت ایران با هدایت بزرگان سابقه روشنی در مبارزه با زورگویی حاکمان بی‌کفایت و ظالم داشته‌اند و در نهایت این مقاومت و مبارزه به پیروزی انقلاب اسلامی ایران با رهبری امام خمینی(ره) منجر شد.

وی افزود: علاوه بر هدایت‌ها و وجود مبارک حضرت امام(ره) اگر خون شهدا و فداکاری ایثارگران نبود این انقلاب به ثمر نمی نشست و ما امروز شاهد پیشرفت و اقتدار کشور عزیزمان نبودیم.

روشنی به ایثار ملت ایران در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: افتخارآفرینی جوانان این مرزو بوم و خون پاک شهدای عزیز موجبات امنیت و آسایش امروز ما را فراهم کرد، تا به عنوان امن‌ترین کشور خاورمیانه بحران زده و ناامن مطرح باشیم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثار گران لرستان، شهدا را تربیت یافته مکتب امام حسین(ع) دانست و افزود: آن بزرگواران در قید و بند ظاهرهای فریبنده دنیا و دریافت حقوق نبودند و با توجه به اینکه تفکر عاشورایی داشتند همواره دفاع از اسلام و مذهب شیعه را از وظایف و تکالیف خود می‌دانستند.

وی ضمن تبریک به زوج‌های جوان ادامه داد: امیدواریم فرزندانی تربیت کنید که راه شهدا و ایثارگران را ادامه دهند و همواره روحیه استکبار ستیزی و پیروی از ولایت فقیه را حفظ کنند.

لازم به ذکر است، جشن ازدواج 42 زوج فرزند شهید، جانباز و آزاده الیگودرز برای نخستین بار به همت واحد مددکاری و مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران و با حضور مسئولان محلی در تالار میلاد نور برگزار شد.