جهش تولید | پنج‌شنبه، ۳ مهر ۱۳۹۹

شهرداری بروجرد با انجام اقدامات لازم به پیشواز نوروز رفته است - نمایش محتوای خبر

 

 

شهرداری بروجرد با انجام اقدامات لازم به پیشواز نوروز رفته است

شهرداری بروجرد با انجام اقدامات لازم به پیشواز نوروز رفته است

معاون خدمات شهری شهرداری بروجرد گفت: شهرداری بروجرد با اجرایی کردن بخشی از خدمات لازم، به استقبال نوروز و مسافران نوروزی رفته است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، احمد عبدی‌زاده در ستاد هماهنگی خدمات سفر این شهرستان با اشاره به گستردگی کار شهرداری، عنوان کرد: بخشی از اقدامات لازم به منظور استقبال از نوروز اجرایی شده است، بخشی در حال انجام است و تلاش میشود، بخش باقی مانده دیگر نیز چند روز مانده به تحویل سال به طور کامل اجرایی شود.

وی با اشاره به ضرورت استفاده از پارکینگهای عمومی برای مسافران در ایام نوروز، ادامه داد: پارکینگ سعدی آماده استفاده مسافران است، همچنین از محوطه ساختمان شهرداری نیز به عنوان پارکینگ استفاده میشود که با توجه به قرار گرفتن آن در مرکز شهر، مکان خوبی برای این منظور است.

این مسئول با ارائه پیشنهادی مبنی بر استفاده از پارکینگ خیابان خرم، تاکید کرد: باید از همه ظرفیت‌های موجود در این حوزه بهره برد، تا مسافران هنگام ورود به شهر با مشکل چندانی در خصوص پارکینگ عمومی مواجه نشوند.

عبدی‌زاده همچنین در پیشنهادی خواستار استفاده از پارکینگ استادیوم ولایت این شهرستان شد و افزود: به دلیل محصور بودن این مکان پارک خودرو در آن از امنیت قابل‌قبولی برخوردار است.

وی با اشاره به نبود تعامل و هماهنگی لازم بین ادارات مسئول در این ستاد، تصریح کرد: باید در نظر داشت مهم‌ترین هدف ستاد هماهنگی خدمات سفر ارائه خدمات بهینه و مناسب به مسافران است و این مهم در سایه مشارکت همه دستگاهها و انجام بهینه وظایف هر یک از آنها محقق میشود.

در ادامه معاون بازرسی اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد گفت: طرح ویژه نظارتی نوروز از 15 اسفند ماه آغاز شده و به مدت یک ماه ادامه دارد.

محمدرضا علوی اظهار کرد: 20 اکیپ کشیک در ایام نوروز تعریف شده است که اقدام به دریافت شکایات مردمی گزارش شده به سامانه ارتباطی 124 می‌کنند.

وی ادامه داد: همچنین نمایشگاه بهاره نیز از 18 لغایت 27 اسفند ماه سال جاری برپا شده و اقدام به عرضه مایحتاج شب عید شهروندان بروجردی می‌کند.

این مسئول عنوان کرد: موارد شکایات رسیده به واحدهای کشیک این اداره رسیدگی شده و در صورت احراز تخلفات اعلام شده، پرونده واحدهای متخلف به سازمان تعزیرات حکومتی ارجاع میشود.