رونق تولید ملی | دوشنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۸

شهرداری خرم‌آباد پرداخت حقوق کارگران را در اولویت کار قرار دهد - نمایش محتوای خبر

 

 

شهرداری خرم‌آباد پرداخت حقوق کارگران را در اولویت کار قرار دهد

شهرداری خرم‌آباد پرداخت حقوق کارگران را در اولویت کار قرار دهد

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت: شهرداری خرم‌آباد پرداخت حقوق کارگران را در اولویت کار قرار دهد و تا قبل از پایان سال تمام حقوق معوق آن‌ها را پرداخت کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، آیت‌الله سید احمد میرعمادی شامگاه سه‌شنبه در دیدار با شهردار و کارکنان شهرداری خرم‌آباد که در بیت نماینده ولی‌فقیه در لرستان برگزار شد، بابیان اینکه پاک بانان همیشه زیبایی و آسودگی را به شهروندان هدیه می‌کنند، اظهار داشت: اگر زحمات پاکبانان نباشد سلامت جامعه به خطر می‌افتد بنابراین می‌توان گفت پاکبانان سفیران سلامت هستند و سلامتی را برای مردم به ارمغان می‌آوردند.

وی افزود: خدمات شهری فراوانی در شهر خرم‌آباد انجام‌شده اما لازم است این خدمات گسترش پیداکرده و با سهولت بیشتری انجام شود تا مردم بتوانند به‌راحتی از خدمات استفاده کنند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان عنوان کرد: اکنون نیز خدمات خوبی از سوی شهرداری خرم‌آباد دنبال می‌شود به‌ طوری‌که با احداث پارک بزرگ این شهر چهره و منظره شهر خرم‌آباد کاملاً تغییر پیدا می‌کند.

وی با اشاره به اینکه هر چه فضای سبز در شهر بیشتر شود سلامت، زیبایی و آسایش مردم بهتر می‌شود، بیان کرد: طبیعتاً در ابعاد گوناگون خدمات شهری وقتی لذت‌بخش‌تر است که به وجود آوردگان آن نیز حقوق و مزایای خود را به‌ موقع دریافت کنند.

آیت‌الله میرعمادی تصریح کرد: از شهردار درخواست می‌شود تا پرداخت حقوق مجموعه کارگران شهرداری در همه بخش‌ها در اولویت کار قرار گیرد تا قبل از عید نوروز تمام حقوق معوقه آن‌ها پرداخت شود.

وی ماهیت انقلاب اسلامی را الهی و مردمی دانست و گفت: انقلاب اسلامی ایران بر پایه تعالیم دینی شکل‌گرفته و شعار مردم نیز الهی بوده است تا اسلام بر جامعه حاکم شود.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به اینکه کارگران نقش اساسی در نهضت امام خمینی (ره) داشتند،خاطرنشان کرد: وقتی امام خمینی (ره) در سال 42 نهضت خود را آغاز کرد مردم به ندای امام خمینی (ره) لبیک گفتند و به صحنه آمدند و امروز نیز حضور قشر کارگر در تمام صحنه‌های انقلاب پررنگ بوده است.

وی اظهار داشت: هرسال حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن پررنگ‌تر و باشکوه‌تر است و امسال نیز به طور یقین حضور مردم در راهپیمایی نسبت به سال‌های قبل باشکوه‌تر و باعظمت‌تر است.

آیت‌الله میرعمادی با تأکید بر اینکه راهپیمایی 22 بهمن نشان‌گر اتحاد، انسجام، ایمان و اقتدار مردم است، افزود: در روز 22 بهمن اتحاد و اقتدار توسط مردم به نمایش گذاشته می‌شود و از به صحنه آمدن مردم چشم دشمنان کور می‌شود.

وی بابیان اینکه در روز 22 بهمن مردم بار دیگر با ولایت، نظام و شهدا بیعت می‌کنند، عنوان کرد: امروز انقلاب اسلامی ایران به مرحله‌ای رسیده که در سطح جهانی تأثیرگذار است و بااقتدار حاضر می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری فقط مردم ایران را رهبری نمی‌کند بلکه دنیا را هدایت می‌کند، بیان کرد: امروز رهبران دنیا و مسئولان کشورهای اروپایی و غیراروپایی وقتی در برابر مقام معظم رهبری قرار می‌گیرند احساس می‌کنند که نیازمند به هدایت مقام معظم رهبری هستند.

وی اسلامی خواهی، مردمی بودن و رهبری را سه رکن اساسی انقلاب اسلامی ایران برشمرد و گفت: تداوم انقلاب اسلامی به پیروی از ولایت، رهبری و حضور آگاهانه و با بصیرت مردم رشد پیداکرده است بنابراین موفقیت درگرو حفظ این سه رکن نظام است.

آیت‌الله میرعمادی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران در ابعاد فرهنگی، اجتماعی، دینی، نظامی، اقتصادی، صنعت و عمران دستاوردهای عظیمی داشته و اینکه مردم خودشان سرنوشت خود را به دست گرفته‌اند بالاترین دستاورد انقلاب است.