سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

شهرک نمایشگاهی خودرو در بروجرد راه‌اندازی می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

شهرک نمایشگاهی خودرو در بروجرد راه‌اندازی می‌شود

شهرک نمایشگاهی خودرو در بروجرد راه‌اندازی می‌شود

معاون خدمات شهری شهرداری بروجرد گفت: شهرک نمایشگاهی خودرو به منظور ارتقاء کیفیت بازار خرید و فروش به زودی در بروجرد راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، احمد عبدی‌زاده در جلسه هفتگی خدمات شهری این شهرستان، اظهار داشت: خرید و فروش خودرو در شهرستان بروجرد تحت عنوان مرکز همگانی خرید و فروش خودرو ساماندهی می‌شود.

وی با اشاره به ضرورت ساماندهی مشاغل مختلف در این شهرستان، افزود: ساماندهی مشاغل مختلف علاوه بر دسترسی آسان و سریع شهروندان به مشاغل مختلف می‌تواند به اطمینان بخشی شهروندان در انجام خرید با ضریب امنیتی بالا بینجامد.

معاون خدمات شهری شهرداری بروجرد بستر سازی به منظور ارائه خدمات بهینه در راستای ارائه خدمات مربوط به کسب و کار را ضروری دانست و عنوان کرد: براین اساس شهرداری بروجرد تلاش می‌کند با سامان بخشی به مشاغل مختلف از جمله معامله خودرو در این شهرستان مراکز تجارت اجناس مختلف را تحت نظارت خود رونق بخشد.

وی با اشاره به تقاضای بالای شهروندان در بازار خرید و فروش خودرو، بیان کرد: با توجه به استقبال شهروندان از بازار خرید و فروش و معاملات خودرو همواره نیاز به وجود یک مرکز خرید و فروش خودرو در این شهرستان احساس شده بنابراین شهرداری بروجرد با تجمیع آراء و نظرات مختلف در این رابطه تصمیم گرفت با بهره‌گیری از فرصت و ظرفیت حضور بخش خصوص اقدام به راه‌اندازی مرکز همگانی خرید و فروش خودرو در این شهرستان کند.

عبدی زاده با اشاره به انجام تشریفات قانونی معمول در راه‌اندازی این بازارچه، تصریح کرد: از تمامی مراکز مرتبط همچون نیروی انتظامی، فرمانداری و پلیس راهور استعلامات لازم اخذ شده و این مرکز در محل برگزاری نمایشگاه‌های این شهرستان آغاز به کار کرد.

معاون خدمات شهری شهرداری بروجرد با بیان اینکه شهرداری درصدد احداث شهرک نمایشگاه خودرو در این شهرستان است، افزود: راه‌اندازی این مرکز یکی از حلقه‌های این شهرک است که شهرداری با کمک فرمانداری و اداره صنعت، معدن و تجارت درصدد احداث آن است که چندین مکان به عنوان جانمایی برای این مرکز مشخص شده و مراحل قانوی آن در حال گذر است.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر قرار است این مرکز به عنوان جمعه بازار خودرو فعالیت خود را آغاز کرده و فروشندگان خودرو با ارائه خودروهای مورد فروش خود در این مرکز مانند دیگر مراکز جمعه بازار به فعالیت بپردازند.

عبدی زاده گفت: مقرر شده در این مرکز خرید انواع خدمات مورد نظر به منظور افزایش ضریب اطمینان خریداران و فروشندگان با استقرار نمایندگانی از پلیس راهور و پلیس آگاهی به شهروندان ارائه شود.

معاون خدمات شهری شهرداری بروجرد اظهار داشت: امید است راه‌اندازی این مرکز خرید خودرو در شهرستان بروجرد گامی اساسی در راستای شکل گیری شهرک نمایشگاه خودرو در این شهرستان باشد.

وی با اشاره به فواید راه‌اندازی این مرکز خرید، افزود: جلوگیری از تعیین نرخ‌های سلیقه‌ای در خرید و فروش خودرو، تعریف یک مرکز مشخص با شاخصه‌های تعیین شده در آن، دسترسی آسان به خدمات در کوتاه‌ترین مدت و بدون صرف هزینه‌های اضافی از جمله مزایای این طرح است.